W zeszłym tygodniu prezentowałem sylwetkę warszawskiej firmy twin3D, posiadającej jedyny w swoim rodzaju skaner 3D umożliwiający tworzenie hiperrealistycznych skanów ludzi w czasie… 1 sekundy! Następnie na podstawie otrzymanych skanów 3D jest drukowana pełnokolorowa replika skanowanej osoby. Jest to pierwsza i jak do tej pory jedyna tego typu usługa w Polsce, a zarazem jedna z niewielu w Europie. Co ciekawe, jest też najtańsza ze wszystkich. Tymczasem u nas jest jeszcze tańsza! Dla naszych czytelników mamy fantastyczną ofertę promocyjną, w postaci upustu w wysokości aż 33,33% (-200,00 PLN) na skan 3D i wydruk 15-to centymetrowej repliki skanowanej osoby. Ilość ofert promocyjnych jest ograniczona!

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ AKCJA PROMOCYJNA JEST JUŻ ZAKOŃCZONA!

twin3D ma swoją siedzibę w Warszawie, przy ul. Wielickiej 36. Zajmuje się profesjonalnym skanowaniem 3D metodą fotogrametrii, przy użyciu 64 aparatów fotograficznych. Tego typu skanowanie 3D polega na tym, iż staje się w okręgu stworzonym z kilkudziesięciu kolumn, w których zainstalowane są aparaty ustawione pod różnym kątem. Następnie w dokładnie tej samej chwili wszystkie aparaty wykonują zdjęcie, na podstawie których – po złożeniu w profesjonalnym oprogramowaniu powstaje w pełni trójwymiarowy model cyfrowy skanowanej osoby. Otrzymany skan 3D jest następnie przekształcany w plik do druku 3D i drukowany od razu w pełnym kolorze na profesjonalnej drukarce 3D ProJet 660 z 3D Systems z proszku gipsowego.

twin3D 10

Koszt stworzenia najmniejszej figurki człowieka o wysokości 15 cm kosztuje 600,00 PLN (brutto). Specjalnie dla czytelników CD3D uruchomiliśmy wspólnie z twin3D specjalną akcję promocyjną, dzięki której można zamówić skan 3D i wydruk 3D 15-to centymetrowej repliki człowieka za 2/3 nominalnej ceny, tj. 400 PLN (brutto)!

Wszystko co trzeba zrobić to:

 • wysłać maila na adres [email protected] o tytule „TWIN3D
 • w treści maila podać swoje imię i nazwisko oraz link do artykułu na CD3D, który najbardziej zapadł Wam w pamięć.

Pierwszych 10 osób, które wyślą do nas wiadomość skomponowaną w powyższy sposób otrzyma od nas maila zwrotnego z unikalnym kodem promocyjnym, na podstawie którego otrzyma się zniżkę w twin3D.

UWAGA: oferta jest ograniczona i obejmuje tylko 10 pierwszych zgłoszeń!

Szczegóły i warunki promocji:

 • w promocji można wziąć udział tylko jeden raz; jedna osoba ma prawo tylko do jednego kodu promocyjnego
 • kody promocyjne są jednorazowe; kodów promocyjnych nie można łączyć, sumować, ani wykorzystywać więcej niż jeden raz
 • kody promocyjne dotyczą tylko i wyłącznie usługi skanowania 3D i druku 3D figurki o wysokości 15 cm; pozostałe rozmiary figurek nie są objęte promocją
 • kody promocyjne są ważne tylko do końca bieżącego roku (31.012.2014 r.)
 • z kodu promocyjnego może skorzystać inna osoba niż osoba, która wysłała maila zgłoszeniowego
 • kodów promocyjnych nie można odsprzedawać, wystawiać na aukcjach internetowych etc.
 • o kolejności zgłoszeń decyduje data i godzina otrzymania maila na serwer pocztowy CD3D, na konto [email protected]
 • mail zwrotny z kodem promocyjnym zostanie odesłany na adres mailowy osoby zgłaszającej w przeciągu max 24h od daty otrzymania maila
 • w momencie wyczerpania się limitu kodów promocyjnych, poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej jak również na profilu firmowym na FB.

Osoby, które zdecydują się na udział w promocji i zdobędą kod promocyjny zostaną poproszone o kontakt z firmą twin3D w celu umówienia się na najbardziej dogodny termin realizacji usługi oraz przyjazd do siedziby firmy na adres:

twin3D

al. Komisji Edukacji Narodowej 93 lok.14

02-777 Warszawa

email[email protected]
telefon: +48 507 483 441
wwwhttp://www.twin3d.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w promocji. Cena 400 PLN za tego typu unikalną pamiątkę to naprawdę niewiarygodnie atrakcyjna cena!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News