22 marca 2022 r. odbędzie się webinar z udziałem Velo3D - firmy produkującej przemysłowe drukarki 3D do metalu oraz jego klienta - Schoeller-Bleckmann Oilfield Technology GmbH (SBOT), wiodącego producenta kontraktowego w branży naftowej i gazowej. Moderatorem i prowadzącym webinar będzie współzałożyciel i dyrektor generalny 3dpbm - Davide Sher, wydawca jednego z największych portali o druku 3D na świecie 3D Printing Media Network.

Głównym tematem webinaru będą wyzwania, przed którymi stoją dziś producenci kontraktowi. Firmy tego typu napotykają przeszkody, próbując rozszerzyć swoją działalność i wejść na nowe rynki. Wynika to z faktu, że producenci kontraktowi posiadają park maszynowy wyposażony w taki sposób, aby w pierwszej kolejności zaspokoić potrzeby ich obecnych klientów w zakresie produkcji określonych części. Rozwój jest zazwyczaj napędzany rosnącymi potrzebami klientów, co nie zachęca producentów kontraktowych do samodzielnego wchodzenia na nowe rynki i poszerzania bazy klientów.

Druk 3D z metali może to wszystko zmienić. Jak zostanie to omówione w nadchodzącym webinarze, kompleksowe rozwiązanie Velo3D typu end-to-end i unikalny model sprzedaży, dostosowany do potrzeb producentów kontraktowych, umożliwiają klientom takim jak SBOT ekspansję i poszukiwanie nowych branż, jak sektor kosmiczny, lotniczy czy energetyczny.

Velo3D umożliwia producentom kontraktowym jak SBOT, większą elastyczność w łańcuchach dostaw, jednocześnie czerpiąc korzyści z popytu, jaki zapewnia infrastruktura produkcyjna Velo3D. Velo3D i SBOT dokładniej zilustrują te możliwości podczas webinaru.

Udział w webinarze jest darmowy - zapisy są możliwe pod tym adresem.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like