Już w czwartek 10 marca 2016, odbędzie się VII edycja jednej z najważniejszych imprez poświęconych tematyce druku 3D w Polsce. Dni Druku 3D odbędą się w Kielcach w dniach 10-11 marca 2016 r. na terenie Targów Kielce, przy ul. Zakładowej 1, w hali G. Organizatorzy zapraszają od godziny 9:00 rano.

To już VII edycja Dni Druku 3D w Kielcach. Znamienny dla tej imprezy jest fakt, że każda jej kolejna odsłona robi większe niż spodziewane wrażenie na jej organizatorach i uczestnikach. Tak też się stanie i tym razem - zwiedzający będą mieli okazję zrobić przegląd niemalże całej branży druku 3D w Polsce (83 wystawców), zorganizowanej na ogromnej przestrzeni 4400 m²!

Wstęp na Targi jest wolny, pod warunkiem wcześniejszego zarejestrowania się na stronie Targów Kielce i Dni Druku 3D. Kto jeszcze tego nie dokonał, niech zrobi to koniecznie - zapominalscy zapłacą za wstęp 25 zł. Oczywiście istnieje możliwość rejestracji na miejscu, jednak jeżeli chcemy uniknąć wielkiej kolejki do wejścia, radzę dokonać rejestracji przed Dniami Druku 3D. Więcej informacji na temat cen biletów i miejsc parkingowych dostępnych tutaj.

Dni_druku_3D_Kielce

Fot. fashionweare.com

Rekordowa liczba wystawców w tym roku, gwarantuje sporo nowości. Kto i co zaprezentuje zobaczycie pod tym adresem.  Podczas tegorocznych Dni Druku 3D w Kielcach odbędzie się również sporo wykładów, seminariów i warsztatów dla głodnych wiedzy od specjalistów z branży. Ponoć na targach będzie obecny BB 8, czyli droid znany z najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Będziemy także mogli wziąć udział w wyścigu drukowanych w 3D czołgów, a hobbiści i pasjonaci druku 3D znajdą dla siebie specjalną strefę. Bądźcie również gotowi na wystąpienie pracowników legendarnej firmy PRUSA.

Podczas Dni Druku 3D zostaną także wręczone nagrody z facebook'owych konkursów, w tym pendrive 8-GB z logotypami głównego sponsora (Zortrax) i fundatorów: TYTAN 3D, WOLFIX, DPS, IGUS, PRUSA

Informacje dla Zwiedzających:

 • Targi odbywają się w dniach 10-11 marca 2016 r.
 • Czwartek godz . 9.00 do 16.30
 • Piątek godz. 9.00 do 15.30
 • Miejsce: Targi Kielce ul. Zakładowa 1 hala G
 • Oficjalne otwarcie VII Dni Druku 3D scena główna godz. 12.00
Kontakt do organizatorów:
 • Paweł Rokita tel. 535 134 043
 • Janusz Wójcik tel. 793 070 053

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Karol Krawczyński
W branży druku 3D działający od 2013 roku. Jego przygoda zaczęła się od FDM, a następnie rozwinęła w stronę profesjonalnych i przemysłowych rozwiązań z firmą Solveere. Autor blisko setki artykułów na CD3D, prowadził dział Rynki Finansowe w Gazecie Finansowej oraz magazyn Business Coaching. Pasjonuje się szermierką i fantastyką - obiema w szerokim ujęciu.

  Comments are closed.

  You may also like

  More in News