W kwietniu 2018 roku grono dystrybutorów rozwiązań druku 3D VSHAPER wzbogaciło się o firmę 3DHUB. Zawarta współpraca umożliwiła VERASHAPE oferowanie swoich produktów również na sąsiednim rynku białoruskim w oparciu o struktury sprzedaży autoryzowanego partnera.

3DHUB znany jest jako dystrybutor rozwiązań z zakresu technologii addytywnych na rynku białoruskim, dysponujący dużym doświadczeniem zarówno w sprzedaży drukarek 3D i skanerów 3D jak i materiałów oraz akcesoriów do druku 3D. Firma dodatkowo oferuje usługi z zakresu szeroko pojętych technologii 3D – tj. druku przestrzennego, skanowania 3D, modelowania 3D, formowania tworzyw sztucznych, a także konfiguracji urządzeń 3D, napraw i konserwacji sprzętu.

Anton Natseuski, prezes 3DHUB, mówi, że rozwiązania proponowane przez VERASHAPE będą uzupełnieniem oferty firmy w obszarze profesjonalnych rozwiązań, dedykowanych dla przemysłu. Firma po raz pierwszy zaprezentowała rozwiązania polskiej firmy podczas 4 Międzynarodowej Wystawy Specjalistycznej – Mechanical Engineering w Mińsku. Międzynarodowa wystawa specjalistycznego sprzętu, urządzeń i narzędzi dla przemysłu metalowego jest jednym z najstarszych i największych tego typu wydarzeń na Białorusi.

Dla VERASHAPE nawiązanie współpracy z kolejnym europejskim resellerem ma przyczynić się od umocnienia pozycji marki na arenie międzynarodowej. Już dziś producent zapowiada ekspansję na kolejne rynki, również pozaeuropejskie.

Tomasz Szymański, Prezes i założyciel VERASHAPE, przyznaje, że wdrożenie drukarek 3D VSHAPER na rynek białoruski jest kolejnym krokiem w rozwoju struktur sprzedażowych firmy. Obecnie firma wkłada wiele wysiłku aby jje rozwiązania były dostępne na całym świcie – obecnie przedstawiciele firmy prowadzą rozmowy z potencjalnymi partnerami na rynku australijskim, rosyjskim oraz indyjskim.

 

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować