10 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbyła się konferencja Przemysł 4.0, podczas której podejmowane były zagadnienia z zakresu takich nowoczesnych technologii jak IoT czy innowacyjnych metod wytwórczych jak druk 3D. Wydarzenie było jednocześnie okazją do wręczenia nagród w konkursie „Produkt Roku 2017”, którego organizatorem jest magazyn Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.

W tym roku VSHAPER PRO został uhonorowany nagrodą w kategorii “Druk 3D, Wytwarzanie Addytywne” – przyznany tytuł „Produktu Roku 2017” stanowi wyraz docenienia zarówno ze strony czytelników jak i użytkowników produktu. W ubiegłym roku drukarka 3D od VERASHAPE została nagrodzona m.in. Złotym Medalem MTP 2017 oraz Build 3D Printing Award 2017. 

Celem organizowanego już po raz trzynasty plebiscytu jest promowanie wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane w zakładach przemysłowych w Polsce. W konkursie biorą udział zarówno produkty krajowe jak i zagraniczne, wprowadzone po raz pierwszy do obrotu na rynku polskim w 2017 roku.

Produkty po zgłoszeniu w konkursie oceniane są m.in. przez jury wywodzące się z kręgów naukowych, ekspertów do spraw przemysłu oraz czytelników magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu i portalu utrzymanieruchu.pl. Nominowane produkty były oceniane są pod kątem ich innowacyjności, przydatności zastosowania, łatwości w użyciu a także potencjalnych zysków ekonomicznych oraz pozaekonomicznych, związanych z ich zastosowaniem.

Jak mówi Tomasz Szymański Prezes Zarządu i założyciel VERASHAPE, VSHAPER PRO nieprzerwanie cieszy się zainteresowaniem klientów z całego świata. Urządzenie pozwalając na wykonywanie wydruków z materiałów wysokotemperaturowych znajduje zastosowanie zarówno w instytutach badawczych jak i w przemyśle.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować