Organizatorzy targów KRAKDENT 2020 powiadomili o przełożeniu imprezy targowej z połowy marca 2020, na koniec maja, z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-Cov-2. Firma CADXPERT, która miała wystawiać się na targach przygotowała bezpłatne warsztaty z cyfrowej stomatologii. Szkolenie odbędzie się 13 marca w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej 23.

28 edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT planowo miała się odbyć w Krakowie w dniach 12-14.03.2020. W imprezie miało wziąć udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy oraz ponad 16 tysięcy zwiedzających. Organizatorzy ustalili nowy termin na 28-30 maja. Firma CADXPERT z Krakowa zamierzała zaprezentować na targach swoją ofertę stomatologicznych drukarek 3D Formlabs i Stratasys oraz skanerów 3D dedykowanych branży protetycznej marki DOF.

Odwołane targi to dla wielu firm i osób duży problem. Jeżeli ktoś zarezerwował wyjazd do Krakowa wciąż może skorzystać z okazji i dowiedzieć się czegoś więcej na temat cyfrowej stomatologii. Całodzienne, bezpłatne warsztaty odbędą się 13 marca 2020 w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23, II piętro. Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji na stronie dystrybutora.

Osoby, które nie mogą przyjechać w wyznaczonym terminie mogą skontaktować się z ekspertami ds. cyfrowej stomatologii, by umówić się na indywidualną prezentację drukarek 3D i skanerów 3D innego dnia. W programie warsztatów przewidziano prezentację zastosowań drukarek i skanerów 3D we współczesnej stomatologii. Uczestnicy dowiedzą się, na czym polega technologia druku SLA/LFS, jak wygląda praca z drukarką Formlabs Form 3B oraz jak poprawnie przygotować pliki do druku 3D. Oprócz tego zostaną zaprezentowane skanery 3D DOF oraz różne techniki skanowania.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w CadXpert