Specjaliści z CAMdivision po raz kolejny podzielą się z Wami specjalistyczną wiedzą na temat projektowania z wykorzystaniem NX Mold Design. Jest to pakiet umożliwiający przeprowadzenie analiz technologiczności wypraski i symulacji wtrysku, tworzenie parametrycznego modelu formy, dokumentacji 2D oraz modeli elektrod.

Już 12 maja, o godz. 10 odbędzie się kolejny webinar, dotyczący środowiska NXCAD/ CAE/ CAM. Tym razem tematyką będzie projektowanie form wtryskowych w NX Mold Design oraz konformalnych kanałów chłodzących, które są wytwarzane techniką druku 3D metalu.

Podczas webinaru, specjaliści poruszą następujące tematy:

  • procesu projektowania formy
  • automatyzacja pracy w NX Mold Wizard
  • projektowanie elektrod
  • frezowanie oprzyrządowania
  • projektowanie i druk 3D metalowych wkładek konformalnych 
LINK DO ZAPISU NA WEBINAR

Dla wszystkich, którzy nie uczestniczyli w poprzednich webinarach lub chcą powtórzyć materiał, CAMdivision przygotował zapis webianru NX Reverse Engineering & Additive Manufacturing dotyczący inżynierii odwrotnej I druku 3D tworzyw i metali.

https://youtu.be/7t5ztsETi_o

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like