Wielka promocja na prodkty E3D w sklepie Blackfrog.pl

0

Blackfrog.pl – jeden z najpopularniejszych w Polsce sklepów z akcesoriami drukującymi, jak również filamentami i drukarkami 3D, rozpoczyna promocję na produkty renomowanej, brytyjskiej firmy E3D. Będzie ona trwać do końca listopada br. i obejmować cały asortyment producenta dostępny w sklepie.

E3D to marka doskonale znana przede wszystkim konstruktorom amatorskich drukarek 3D. Jest czołowym producentem hot-endów – czyli głowic drukujących, extruderów jak również dystrybutorem szeregu pozostałych akcesoriów potrzebnych do złożenia własnej drukarki 3D, w postaci elektroniki sterującej, paneli LCD, okablowania, stołów grzewczych, czy łożysk. Kilka dni temu Łukasz Długosz opisywał jedną z ostatnich nowości w ofercie E3D w postaci silikonowej osłony na głowice. Dodatkowo, w sierpniu zeszłego roku, firma z powodzeniem przeprowadziła kampanię na Kickstarterze, gdzie sprzedawała autorską drukarkę 3D – BigBox.

Wszystkie produkty jakie są objęte promocją można obejrzeć na stronie Blackfrog.pl. Aktualne ceny są praktycznie na tym samym poziomie, co w oficjalym sklepie E3D w UK.

Źródło: www.blackfrog.pl

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.