ModiBoty to proste w formie i konstrukcji figurki to samodzielnego montażu i personalizacji. Przypominają trochę LEGO Technic, jednakże bez wątpienia mają własny, unikalny charakter. Wymyślone i stworzone przez Wayne`a Losey`a – byłego twórcę komiksów i ilustratora, a obecnie właściciela firmy projektującej i produkującej zabawki, stanowią ciekawą propozycję kolekcjonerską.

źródło: www.modibot.tumblr.com

Każdy kto zamawia ModiBota, może go spersonalizować, dodając mu szereg unikalnych elementów i gadżetów. Aktualnie dla ModiBotów zostało stworzonych ponad 700 unikalnych elementów. Ich cena oscyluje w granicach 15-26 $ (50 – 80 PLN), można zamawiać je przez Shapeways i Sculpteo. Więcej informacji na ten temat na stronie: www.modibot.tumblr.com

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Projekty 3D