Firma CadXpert – autoryzowany reseller MakerBota w Polsce – ogłasza konkurs dla szkół, w którym główną nagrodą jest drukarka 3D Maker Bot Replicator Mini.

CadXpert wychodzi w ten sposób naprzeciw realiom współczesnego świata, w którym najmłodsi już od najwcześniejszych lat powinni mieć styczność z nowymi technologiami, w tym z jedną z najciekawszych z nich, czyli z drukiem 3D. Praca z drukarką 3D poszerza wyobraźnię, uczy kreatywnego myślenia i przygotowuje dzieci do podążania ścieżkami inżynierii, technologii, nauki i sztuki.

Dzięki konkursowi CadXpert każda szkoła staje przed szansą na posiadanie własnej drukarki 3D.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować którką (ok. pół strony A4) odpowiedź na pytanie: „Jak wykorzystałbyś drukarkę 3D w swojej szkole i dlaczego to właśnie Twoją szkołę powinniśmy wybrać?”

UWAGA! Nowy termin nadsyłania zgłoszeń!

Termin nadsyłania zgłoszeń został przesunięty w związku z napływającymi licznymi prośbami o przedłużeniu terminu konkursu, argumentowanymi długą przerwą świąteczna oraz zbliżającymi się feriami zimowymi, w których szkoły nie pracują.

Aktualnie zgłoszenia można przesyłać do 29 stycznia 2016 r. na adres: [email protected]. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na szkołę!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7 marca 2016, a  cztery dni później odbędzie się uroczyste przekazanie nagrody dla zwycięskiej szkoły.

Ze szczegółowym regulaminem konkursu można się zapoznać na stronie: http://www.cadxpert.com.pl/edu_konkurs.html.

Źródło: materiały prasowe

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like