Fado Design ogłasza konkurs na zaprojektowanie oprawek do okularów, które zostaną wydrukowane w 3D z tytanu. Mogą wziąć w nim udział studenci, absolwentów, ale także niezależni projektanci. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

 • I miejsce – 2.000 do wykorzystania na realizację dowolnego projektu/projektów na drukarce 3D (technologia DMLS) w FADO / praktyki w firmie.
 • II miejsce – 1.000 do wykorzystania na realizację dowolnego projektu/projektów na drukarce 3D (technologia DMLS) w FADO / praktyki w firmie.
 • III miejsce – wydruk autorski / praktyki w firmie.
 • Nagroda publiczności – trzy osoby z największą liczbą zdobytych głosów otrzymają wydruk autorskiego
  projektu.
oprawki

Źródło: couture.hoet.eu

Firma poprzez konkurs chce znaleźć utalentowanych projektantów i nawiązać z nimi współpracę. Organizatorem jest Fado Design – grupa młodych ludzi zafascynowanych drukiem 3D, którzy tworzą nową jakość produktu wykorzystując swoją wiedzę techniczną i wyobraźnię projektanta. Jest to nowa inicjatywa, opierająca się  na długiej tradycji Fado – firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych i metalu od 30 lat.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30.06.2016 r. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziesz na stronie Fado Design.

Paulina Winczewska
Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.

  Zostaw odpowiedź

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Może cię również zainteresować

  Więcej w News