Koniec roku to dobry czas na zmiany. Jeśli Twoje urządzenie odmawia współpracy, to pora wymienić starą na nową… drukarkę 3D. Długi czas kalibracji, zapychanie się ekstrudera, marnej jakości wydruki, gubienie i przesuwanie się warstw to znaki, które mówią że czas na zmianę. Aby Ci to ułatwić, firma CadXpert przygotowała akcję wymiany używanych drukarek 3D na nowe z atrakcyjnym rabatem. Promocja trwa do 24 grudnia. 

Do akcji można zgłosić dowolną drukarkę 3D, operującą w dowolnej technologii. Co więcej, urządzenie nawet nie musi być sprawne. Firma CadXpert odbierze i zutylizuje używaną drukarkę 3D na życzenie klienta. W zamian za stary sprzęt otrzyma rabat na nowe urządzenie. Niemniej jednak, nie trzeba fizycznie oddawać starej drukarki 3D. Wystarczy zdjęcie obecnie posiadanego urządzenia oraz jej numer seryjny lub tabliczka znamionowa. 

Po dokonaniu zgłoszenia na stronie dystrybutora firmy CadXpert i przesłaniu niezbędnych informacji, wybieramy drukarkę 3D z oferty dostawcy. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia Stratasys, MakerBot oraz Formlabs. Wysokość rabatu zależy od wartości starego urządzenia i wybranej drukarki 3D. Wymiana z rabatem obowiązuje na zasadzie 1:1, czyli za każdą oddaną drukarkę 3D dostaniemy zniżkę na jedną nową, rabaty nie łączą się.

Na czym polega akcja „Wymień starą na nową”? 

  1. Wypełnij formularz – specjalista CadXpert skontaktuje się, by omówić szczegóły akcji. 
  2. Zrób zdjęcie starej drukarki oraz tabliczki znamionowej lub nr seryjnego urządzenia. 
  3. Rabat na nową drukarkę 3D jest uzależniony od wartości obecnego urządzenia. 
  4. Do akcji można zgłosić drukarkę 3D dowolnej marki oraz w dowolnej technologii druku 3D. 
  5. Jeśli chcesz, odbierzemy i zutylizujemy stary sprzęt.

Ta akcja to dobry moment na pozbycie się zalegającego, nieużywanego lub uszkodzonego sprzętu i nabycie nowego z atrakcyjną zniżką. Co więcej, jeśli wcześniej zakupione urządzenie nie przynosiło zysków, np. z powodu źle dobranej technologii, to jest to doskonała okazja na jego utylizację. 

Szczegóły oraz zgłoszenia do akcji są dostępne na stronie internetowej dystrybutora.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News