VeraShape – producent drukarek 3D marki VSHAPER, wprowadza do oferty nową pozycję w postaci długoterminowego wynajmu produkowanych przez siebie urządzeń. Propozycja jest skierowana do firm, które poszukują profesjonalnych rozwiązań w obszarze druku 3D w technologii FDM, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup tego typu urządzenia. Oferta dotyczy urządzeń: VSHAPER ONE (single i double), PRO oraz CUSTOM. Urządzenia można wypożyczyć na okres od 1 roku do 3 lat, z opcją indywidualnego wydłużenia tego okresu.

Od kilku miesięcy VeraShape bardzo aktywnie działa na rynku. Niespełna miesiąc temu podczas targów Dni Druku 3D w Warszawie firma zaprezentowała swoją najnowszą drukarkę 3D – VSHAPER GO, poszerzyła sieć swojej dystrybucji o Holandię i uczestniczy w wielu wydarzeniach związanych z popularyzacją technologii przyrostowych w Polsce. Oprócz produkcji drukarek 3D, Verashape świadczy również usługi druku 3D.

Aby poznać ofertę i warunki wynajmu drukarek 3D VERASHAPE należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego na stronie: www.vshaper.com.

vshaper

Źródło: www.vshaper.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować