Święta za pasem, zatem nasz cotygodniowy wpis musi być równie świąteczny – oczywiście na swój własny, metalowy sposób 🙂 Dziś zamiast typowego utworu tygodnia pojawi się jedyna w swoim rodzaju galeria niezwykłych, świątecznych swetrów. A dokładniej “brzydkich swetrów świątecznych“. Jest to tradycja długa jak broda Świętego Mikołaja – każdy w swoim życiu otrzymał przynajmniej jeden taki – ohydny, wstrętny i żenujący ciuch, który na dodatek musiał przymierzyć lub – co gorsza, przechodzić w nim cały wieczór. Zapraszam zatem do oglądania tego typu swetrów w wersji metalowej, a przygrywać nam do tego będzie nie kto inny, jak norweski IMMORTAL 🙂

Brzydkie swetry

Jako pierwszy swój świąteczny, brzydki sweter zaprezentował 2 lub 3 lata temu Slayer albo Metallica. Tak czy inaczej, od tamtej pory co roku pojawia się ich coraz więcej i więcej, i wkrótce w swetrach będzie można przebierać jak w koszulkach. Swetry są niestety dość drogie i dostępne wyłącznie w sklepach zagranicznych. Mimo to jeżeli ktoś ma uzdolnioną w szyciu na drutach babcię lub teściową – może na przyszły rok zamówić sobie pod choinkę jeden z poniższych wzorów.

Poniżej obiecana “kolęda“. Poniższy film proszę potraktować z przymróżeniem oka. To nie jest oficjalne video IMMORTAL 🙂

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w Po godzinach