Zbliża się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywną zbiórkę możecie w tym roku wpomóc zamawiając wydruk 3D z drukarki 3DGence na charytatywnych aukcjach firmy GM & Mikroprint.

WOŚP, jak co roku o tej porze, wywołuje sporo emocji i dzieli społeczeństwo. Jeżeli jednak należycie do osób nie mających wątpliwości, że taka forma wspierania szczytnego celu - zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów - jest słuszna, możecie sami dorzucić trochę pieniędzy do zbiórki.

Trzy charytatywne aukcje, których przemiotem jest wydruk 3D z drukarki 3DGence, zaproponowała firma GM & Mikroprint z Turku. Zwycięzca aukcji może wybrać dowolny model do druku - może być to własny projekt lub coś wybranego np. ze strony Thingiverse.

Wydruk musi się zmieścić w polu roboczym 250 x 250 x 180 mm i ważyć nie więcej niż 400 g. Element będzie wykonany z materiału PLA w dowolnym kolorze przy użyciu drukarki 3DGence, gwarantującej doskonałą jakość druku.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą w Polsce publiczną zbiórką pieniędzy. Finał WOŚP odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. W ciągu poprzednich 23 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln PLN.

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Adela Walczak
Specjalistka w dziedzinie szeroko pojętego Rapid Prototyping'u, kształciła się na kierunkach: Matematyka Stosowana, Product Design Engineering oraz Papiernictwo i Poligrafia. Jest aktualną wicemistrzynią Polski w Curlingu, w przeszłości reprezentowała kraj m.in. na Mistrzostwach Świata.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in News