Mimo, że od samego początku zajmujemy się na Centrum Druku 3D przede wszystkim działalnością publicystyczną i opiniotwórczą, każdego tygodnia trafia do nas bardzo wiele zapytań dotyczących druku 3D lub usług powiązanych. Z jednej strony staramy się pomóc naszym czytelnikom, przekazując zapytania dalej do różnych zaprzyjaźnionych firm – z drugiej, nie śledzimy ich w żaden sposób ani nie autoryzujemy. Niestety zdarzają się sytuacje, iż ma to na dłuższą metę niezbyt korzystny efekt, gdyż jeżeli cokolwiek wychodzi nie tak, gdzieś w pamięci zamawiającego zawsze pozostaje przeświadczenie, iż wszystko co niedobre zaczęło się od CD3D… Cóż, od dziś ulega to zmianie! Od dziś wiemy kto, wiemy co i mamy nad tym wszystkim kontrolę!

Co się zmieniło?

Od zeszłego tygodnia Centrum Druku 3D współpracuje oficjalnie z krakowską firmą 3D Trades, specjalizującą się w technologii FDM. W swoim printlabie posiada drukarki 3D MakerBot Replicator 2X i Zortrax M200. Oferuje kompleksowe rozwiązania, począwszy od zaprojektowania modelu, po jego realizację i obróbkę. Ma na koncie współpracę z wieloma znanymi i cenionymi – szczególnie na rynku krakowskim, podmiotami, wspólnie z którymi zrealizowała wiele ciekawych projektów. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni w kwestii wspólnej współpracy z 3D Trades i liczymy na to, że uda nam się wspólnie zrealizować wiele ciekawych i kreatywnych projektów, które rodzą się w głowach osób odwiedzających nasz serwis.

Druk 3D

Jak to działa?

Na stronie ZAMÓW WYDRUK znajdującej się w dziale PROJEKTY 3D znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy za pomocą którego możecie w łatwy i przystępny sposób przesłać nam projekt do wyceny. Z listy rozwijanej wybiera się technologię, w której ma zostać wydrukowana praca. Większość zapytań dotyczy zwykle FDM, dlatego każde tego typu zgłoszenie zostanie automatycznie przekazane firmie 3D Trades – w innym przypadku zapytanie zostanie przekazane tak jak do tej pory jednej z wyspecjalizowanych w danym segmencie firm. Jeśli chodzi o zapytania dot. FDM, wkrótce po przekazaniu zapytania skontaktuje się z Państwem w naszym imieniu przedstawiciel firmy 3D Trades, Pan Piotr Lebryk. Piotr (lub inny pracownik firmy) zajmie się wyceną, zamówieniem, produkcją i wysyłką. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, doradzi, wyjaśni lub zaproponuje alternatywę.

Cały ten proces będzie odbywał się za naszą wiedzą, zatem możecie mieć Państwo pewność, iż poziom świadczonej usługi będzie spełniał wysokie standardy, typowe dla Centrum Druku 3D i firm oficjalnie z nami współpracujących.

Druk 3D 01

Drukujesz komercyjnie w innych technologiach? Dołącz do nas!

Firma 3D Trades zajmuje się drukiem 3D w technologii FDM. Jeżeli Twoja Firma świadczy usługi druku 3D w innych technologiach, skontaktuj się z nami, z chęcią nawiążemy współpracę w zakresie pozostałych technologii. Wspólnie z 3D Trades wypracowaliśmy bardzo funkcjonalny model współpracy, dlatego jesteśmy pewni, iż dojdziemy do porozumienia również z Tobą. Wystarczy tylko mieć odpowiedni sprzęt, doświadczenie i świadomość, iż przystępuje się do współpracy z wyjątkowo wymagającymi Klientami.

Kontakt

Centrum Druku 3D
e: [email protected]
t: (+48) 534 176 641

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

1 Komentarz

  1. No i przynajmniej na porządnym sprzęcie to drukowane będzie. Trzymam kciuki!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News