Zapisy na bezpłatny udział w VII Forum Teleinformatyki Medycznej – MEDICA INFO

0

W połowie września informowaliśmy, iż 29 października w Warszawie odbędzie się VII Forum Teleinformatyki Medycznej – MEDICA INFO „DRUK 3D W MEDYCYNIE I STOMATOLOGII TECHNOLOGIE, OPISY PRZYPADKÓW, PROBLEMY PRAWNE”. Wydarzenie to powinno zainteresować wszystkich pasjonatów profesjonalnych technologii druku 3D mających zastosowanie w medycynie. Organizatorem jest Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Sp. k.

Wszyscy zainteresowani udziałem w konferencji mogą zarejestrować się za pomocą formularza znajdującego się pod tym adresem. Dzięki tej rejestracji, udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

W forum wezmą udział zarówno znani i cenieni specjaliści z dziedziny druku 3D w medycynie jak również znane i cenione firmy z branży druku 3D. Forum będzie składać się zarówno z wykładów jak i prezentacji oferowanych rozwiązań sprzętowych i programowych. Program wydarzenia znajduje się na stronie organizatora. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod nr telefonów:  (22) 870 69 10, (22) 870 69 78 oraz adresem e-mail: [email protected].

CD3D jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.