CD3D – wydawca największego portalu o druku 3D Centrum Druku 3D, firma szkoleniowa i doradcza, a od tego roku także twórca i operator największego w Europie Otwartego Klastra Biodruku 3D, zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie doboru właściwej technologii przyrostowej oraz drukarek 3D. Konsultacje odbywają się w Łodzi, w Bionaoparku, przy ul. Dubois 114/116. Mają charakter indywidualny, po wcześniejszym umówieniu się.

Praktycznie od samego początku istnienia portalu Centrum Druku 3D, kontaktuje się z nami wiele osób reprezentujących praktycznie wszystkie możliwe branże – począwszy od przemysłu ciężkiego, poprzez różnego rodzaju specjalistyczne usługi, a skończywszy na medycynie i stomatologii. Od blisko 7 lat pomogliśmy wdrożyć technologie przyrostowe w niezliczonej liczbie firm – czy to początkujących start-upów, czy polskich oddziałów międzynarodowych korporacji.

Naszą głównym atutem jest fakt, że od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań w druku 3D w Polsce i na świecie, więc doradzając w wyborze określonego rozwiązania kierujemy się przede wszystkim interesem osoby, która zgłosiła się do nas po konsultację. Zawsze doradzimy wybór najlepszego urządzenia pod daną aplikację – bez względu kto jest jego producentem, w 19 przypadkach na 20 już z nim od dawna współpracujemy. W 1 przypadku na 20 uczciwie o tym mówimy…

W naszym Showroomie w Łodzi znajdziecie Państwo kilkanaście modeli desktopowych drukarek 3D drukujących z materiałów termoplastycznych oraz żywic światłoutwardzalnych. Dodatkowo do dyspozycji mamy liczący 21 urządzeń park maszynowy w postaci autorskich biodrukarek 3D SKAFFOSYS, zdolnych drukować z półpłynnych materiałów hydrożelowych.

Nasze kompetencje sięgają dużo dalej – doradzimy wybór technologii opartej o każdą metodę przyrostową:

  • FDM / FFF – druk 3D z termoplastów w formie żyłki
  • SLA / DLP / LCD – druk 3D z żywic światłoutwardzalnych
  • PolyJet / MJP – druk 3D z żywic światłoutwardzalnych utwardzanych UV
  • MJF / SLS – druk 3D ze sproszkowanych poliamidów
  • SLM / DMP – druk 3D z proszków metalicznych.

Wszystkich zainteresowanych wejściem w sektor druku 3D zachęcamy do kontaktu i wizyty w Łodzi:

Umów się na bezpłatne konsultacje:

tel.: (+48) 536 954 666
e-mail: [email protected]

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować