W ciągu ostatnich dni zaszło kilka zmian w serwisie. O części z nich, związanych z przebudową zakładki POLSKI RYNEK DRUKU 3D pisałem w artykule nt. update`u zestawienia drukarek 3D, dziś opiszę zmiany w sekcji INFORMACJE. Jak zapewne zauważyliście doszły nowe, kolorowe labelki na stronie głównej, a wraz z nimi nowe kategorie: TOP 10 MIESIĄCA i ZDANIEM EKSPERTA. O tym pierwszym nie ma się za bardzo co rozwodzić – co miesiąc zamierzamy po prostu publikować listę najczęściej czytanych i komentowanych artykułów. Dział ekspercki to jednak grubsza sprawa…

Jakiś czas temu zaprosiliśmy do współpracy kilku znamienitych przedstawicieli branży druku 3D w kraju. Zaproponowaliśmy im oddanie łam naszego portalu na rzecz ich własnych artykułów i opracowań. Nasz pomysł spotkał się z ich szczerym zainteresowaniem i wkrótce coraz więcej artykułów zostanie wyróżnionych charakterystycznym, zielonym kolorem. Jako pierwszy – trochę przypadkiem, zaprezentował się Wulfnor, czyli Arek Śpiewak, który opublikował bardzo szczegółowe opracowanie dot. projektu Smoothieboard, w którym sam zresztą uczestniczy. Personaliów kolejnych ekspertów nie chcę jeszcze zdradzać, jednakże będą to równie znane i cenione w branży nazwiska.

To co nas czeka jeszcze w przyszłości, to kolejne wywiady i prezentacje sylwetek osób tworzących naszą branżę, relacje z nadchodzących eventów, a także obiecana w Kielcach recenzja Książki (tak, tej Książki). Oprócz tego masa newsów, opinii i analiz, testów, recenzji oraz zestawień. Wszystko wskazuje na to, że w październiku uda się opublikować również trzeci – ostatni ranking stron internetowych, tym razem poświęcony e-commerce`om.

Życzę przyjemnej lektury i zachęcam do częstego odświeżania strony 🙂

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News