Kilka tygodni temu polski producent wielofunkcyjnych urządzeń do druku 3D przedstawił plany rozwoju na najbliższą przyszłość. Zapowiedział m.in. poszerzenie gamy drukarek 3D w ofercie o nowe urządzenia - ZMorph 3.0 oraz LCD. Ich premiery są zaplanowano na przyszły rok. 

Jednocześnie, firma nie przestaje się rozwijać. ZMorph działa w 40 krajach, na pięciu kontynentach, a teraz rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejnego partnera - MahaChem. Firma będzie dystrybuować produkty ZMorph na terenie Azji Południowo-Wschodniej.

Maha Chemicals Asia to firma wywodząca się z Singapuru, założona w 1975 roku. Jak mówi przedstawiciel azjatyckiej firmy, zaletą wielofunkcyjnego urządzenia jest fakt, że stanowi ono rozszerzenie dla klasycznych drukarek 3D i pozwala na realizację różnorodnych projektów. Urządzenia wielofunkcyjne dają możliwość nie tylko drukowania 3D, ale i frezowania czy plotowanie laserowe. Ich zdaniem, urządzenia ZMorph znajdą wielbicieli zarówno wśród profesjonalistów, jak i hobbystów oraz amatorów.

MahaChem posiada aż dwanaście biur sprzedaży w rejonie Azji Południowo-Wschodniej i działa w Singapurze, Malezji, Filipinach, Tajlandii, Wietnamie, Sri Lance, Indonezji, Birmie, Kambodży i Korei Południowej. Dzięki temu, sieć dystrybucji urządzeń ZMorph znacznie się rozszerzyła. Bartek Rusecki, menadżer sprzedaży ZMorph, podkreśla, że ich wielofunkcyjne urządzenie będzie w sprzedaży u azjatyckiego dystrybutora już w tym miesiącu.

https://www.youtube.com/watch?v=aEu_BBg1xEI

Przewagą rozwiązania jest jego wszechstronność. Polski producent wierzy, że dzięki zawartej kooperacji uda się zyskać popularność w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

Premiera pierwszej, nowej drukarki 3D ZMorph 3.0 zaplanowano na pierwszy kwartał 2021 roku. Jest ona wyposażona w dwie głowice i cechuję ją duży obszar roboczy. Przez to, drukarka 3D ma być dedykowana zarówno dla profesjonalistów, jak i dla przemysłu. Z kolei urządzenie drukujące 3D z żywic światłoutwardzalnych stworzono z myślą o branży dentystycznej. Jej premiera ma się odbyć również w przyszłym roku.

Źródło: blog.zmorph3d.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like