Dziś minęły równo trzy tygodnie od czasu naszej Gali Rozdania Nagród Branżowych. Mamy za sobą już publikację oficjalnych wyników plebiscytu oraz relację z przebiegu całego wydarzenia. Teraz przyszedł czas na trzecią, ostatnią odsłonę w postaci… relacji video! Pierwsza z nich to krótki klip podsumowujący część rozdania nagród oraz wykładów przeprowadzonych przez przedstawicieli partnerów Gali – Mateusza Sidorowicza z 3DGence, Eryka Wąsek z Materialise oraz Sebastiana Adamka, Kryspina Kozłowskiego i Tomka Krupnika ze Smart3D. Druga relacja to prawdziwa gratka – pełny zapis „Debaty o historii i kondycji branży druku 3D„!

W debacie wzięli udział przedstawiciele niskobudżetowej branży 3D w postaci Krzysztofa Dymianiuka, Bartka Barłowskiego, Pawła Twardo, Pawła Rokity, Janusza Wójcika i Tomasza Zwolana. Debatę prowadziłem ja, a w jej trakcie pytałem o początki  ruchu RepRap w Polsce, początki branży druku 3D oraz o to w jakim miejscu się ona dziś znajduje i w którym kierunku podąża…?

Chociaż video z debaty jest dość długie (blisko 1,5 h) warto je obejrzeć i posłuchać jak twórcy niskobudżetowej branży druku 3D w Polsce oceniają dziś z perspektywy czasu swoje dokonania oraz jak widzą przyszłość rynku drukarek 3D w przyszłości? Mimo, iż sam uczestniczyłem w całym tym wydarzeniu – szczerze zachęcam do obejrzenia relacji z niego i wysłuchania tak znamienitych gości.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

4 Comments

  1. Jak dla mnie Paweł Twardo wygrał wszystko na tej debacie 🙂

  2. Podsumowując słowa chłopaków ciśnie się na usta – Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus…

Comments are closed.

You may also like