Zombiastyczne prezenty

0

Jeśli wśród Waszych znajomych macie fanów filmów i seriali, w których zombiaki zalewają ulice, trup ściele się gęsto a krew leje się strumieniami to koniecznie powinniście zapoznać się z najnowszą ofertą Cubify. W ich sklepie online możecie zamówić figurkę rodem z horroru z twarzą dowolnie wybranej przez Was osoby. Do wyboru jest kilka opcji horrorystycznych – od zombie, przez wapiry, czarownice po mumie.

cubify horror

Źródło: www.cubify.com/store/3dme_horror.aspx

Zamówienie figurki jest bardzo proste i składa się z kilku kroków:

  1. określamy płeć szczęśliwca, który otrzyma ten „straszny” prezent
  2. wybieramy rodzaj postaci jaką ma się stać np. czarownica, mumia, itp.
  3. wybieramy rodzaj „zabrudzenia” krwią, wzrost i gabaryty postaci
  4. krok najważniejszy – wgrywamy dwa zdjęcia osoby, która otrzyma figurkę – zdjęcie en face (widok twarzy z przodu) oraz profilowe
  5. w ostatnim kroku możemy dodać krótką wiadomość, która pojawi się pod spodem podstawki figurki (np. Kochanej Teściowej – Synowa ;)).

Jak widzicie cały proces zamówienia jest bardzo prosty. Po jego przejściu nie pozostaje nic innego jak zapłacić za zamówienie i czekać spokojnie na przesyłkę. Pomyślcie ile radości możecie sprawić takim prezentem! Koszt takiego spersonalizowanego zombiaka to tylko (a może aż …) 69,99 USD ale radość obdarowanego – bezcenna 😉

Źródło: www.cubify.com

Udostępnij.

O autorze

Agnieszka Goławska

Twórca oficjalnego fanpage CD3D na FB. Z zawodu i wykształcenia związana z branżą marketingu i IT. W wolnych chwilach wciąż publikuje na CD3D.