Formnext Connect to największe wydarzenie dla branży druku 3D w Europie, które rozpocznie się już niedługo, bo 10 listopada. W trakcie eventu eksperci firmy Zortrax opowiedzą o swojej współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak wykorzystać rozwiązania polskiego producenta w innych sektorach przemysłu.

Z uwagi na pandemię Covid-19, tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się całkowicie on-line. Dostęp do platformy eventowej jest możliwy po zarejestrowaniu się na stronie wydarzenia. Z kodem rabatowym FN20RE2 udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. 

Zortrax jest polskim producentem drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych, który dostarcza kompleksowe rozwiązania dla technologii addytywnych. Firma współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną, w celu opracowania innowacyjnego rozwiązania umożliwiającego drukowanie modeli kompozytowych 3D z dwóch wysokowydajnych polimerów PEEK na przemysłowej drukarce 3D – Endureal.

Sesja ekspercka Zortrax “3D Printing in Space Exploration: How We’re Future-Proofing Zortrax Products” odbędzie się 11 listopada o godzinie 12.00 (CET). W trakcie prelekcji Technology Solution Research Specialist, Jacek Krywko, opowie o zaletach technologii, którą wykorzystuje najnowsza drukarka3D firmy Zortrax Endureal. Ekspert omówi możliwości zastosowania polimerów wysokotemperaturowych i druku 3D z podwójnym wytłaczaniem w różnych sektorach przemysłu, m. in. przestrzeni kosmicznej, ale także w medycynie, inżynierii samochodowej, budowie maszyn czy nawet przemyśle spożywczym.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do poznania projektów badawczych, które są obecnie prowadzone w firmie Zortrax, a także zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez stacjonarne drukarki 3D LPD, LPD Plus i UV LCD. Dla każdego zarejestrowanego uczestnika Zortrax przygotował specjalny kod rabatowy w wysokości 100 USD/EUR/GBP/CAD na zakupy w sklepie internetowym firmy.

W trakcie eventu będą możliwe również indywidualne spotkania online z zespołem specjalistów ds. sprzedaży, badań i rozwoju oraz marketingu przez wszystkie trzy dni wydarzenia. 

FORMULARZ DO ZAPISÓW

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like