Chociaż pod względem ekonomicznym Olsztyn nie wyróżnia się niczym szczególnym na gospodarczej mapie Polski, tak pod względem branży druku 3D już wkrótce może stać się jednym z najbardziej obleganych ośrodków. Wszystko za sprawą Zortraxa – najbardziej znanej polskiej firmy z branży druku 3D na świecie, która jest właśnie na etapie skalowania się z kilkuosobowego start-upu w firmę o międzynarodowym zasięgu. Dzięki głośnemu kontraktowi z Dellem oraz dofinansowaniu w wysokości 6 mln PLN z tytułu wypuszczonych obligacji wiosną tego roku, firma dysponuje dość sporymi środkami, które inwestuje m.in. w ludzi. Od kilku dni w serwisie Gratka.pl widnieje aż 7 różnych ogłoszeń o pracę w Zortraxie – począwszy od serwisantów po specjalistów ds. obsługi klienta.

Pełna lista ofert pracy jest następująca:

 • Specjalista ds. Obsługi Klienta
 • Content & Marketing Manager
 • Copywriter (z językiem angielskim)
 • Serwisant maszyn / Drukarki 3D
 • Programista PHP
 • Projektant grafiki
 • Asystent działu sprzedaży / Magazynier.

We wszystkich przypadkach praca ma charakter stały a przyjęte osoby podpisują umowy o pracę. Jedynym warunkiem jest relokacja do Olsztyna, co jak pokazują przykłady kilku znanych w społeczności RepRap osób, niekoniecznie musi stanowić jakiś problem. Oferty pracy są dostępne pod tym adresem.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

7 Komentarze

 1. Dużo obowiązków, dużo wymagań względem kandydata, jednak jak większość pracodawców zapomnieli podać wynagrodzenia… 🙂

  1. A jeszcze lepiej mogli wpisac tylko kwote wynagrodzenia bez wymagan w koncu kto ile potrafi na danym stanowisku sie w dzisiejszych czasach nie liczy i nie jest przekladane na finalne wynagrodzenie 🙂

   1. Jasne że się liczy, jednak jedno musi być adekwatne do drugiego, spójrz na to z perspektywy kandydata, taki myśli sobie “skoro dużo wymagają to pewnie nieźle muszą kasą sypnąć” później idzie na rozmowę o pracę i się dowiaduje że gra toczy się o 1680 brutto, zdarzyło mi się w przeszłości kilka razy tego doświadczyć… niestety…

    1. Kiedyś miałem rozmowę o pracę w Radio, na pytane “jakiego wynagrodzenia się Pan spodziewa” odpowiedziałem że ok. 2000zł. Odpowiedzieli że to za dużo i wezmą mnie na 3 miesiące próbne, a potem “się zobaczy”. Do tej pory nie zobaczyłem ani złotówki…. Chyba każdy miał takie doświadczenia.

 2. Olsztyn to piękne miasto, polecam 🙂

  1. Mhm, dziura mniejsza niż Kielce. 😛

 3. Najważniejsze, że Warmia – to wystarczy 🙂 Dodatkowo w Tej polskiej firmie musi być naprawdę ciekawie – pracując tam, czy aby nie współtworzy się rynku druku 3D w Polsce?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować