Zortrax S.A., największy polski producent drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych, złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Spółka podtrzymuje plany związane z przeprowadzeniem oferty publicznej i debiutem na GPW. Zortrax będzie pierwszym przedstawicielem branży druku 3D notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Złożenie prospektu emisyjnego w KNF oznacza, że zrobiliśmy ważny krok w drodze na giełdę” – mówi Rafał Tomasiak, Prezes Zarządu Zortrax S.A. – „Rozwój Zortrax od początku był związany z rynkiem kapitałowym, dlatego wejście na GPW jest dla nas naturalnym kolejnym etapem. Realizacji wspomnianych zamierzeń sprzyja dobra koniunktura w obrębie globalnego rynku druku 3D. Wiemy, jak wykorzystać te pozytywne trendy.

W niespełna cztery lata firma osiągnęła pozycję jednego z wiodących producentów w segmencie desktopowych drukarek 3D na świecie . Spółka ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej produkty są wykorzystywane zarówno przez klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i klientów korporacyjnych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like