Tak jak informowaliśmy w ostatnich dniach, Zortrax nawiązał oficjalną współpracę resellerską z 2 firmami z Polski i rozszerza ofertę na cały świat. Zakup u resellerów oznacza krótszy czas dostawy i większa dostępność sprzętu na rynkach światowych. Do tej pory sprzedaż produktów Zortrax rozpoczęły 2 polskie firmy – Materialination z Krakowa i Get3D z Łodzi. A to dopiero początek. Resellerzy będą mogli zaoferować klientom taki sam standard usług co Zortrax – krótki czas dostawy, dodatkową ochronę serwisową i najwyższej jakości dedykowane materiały do druku. Oferta umożliwi przedsiębiorcom na całym świecie dystrybuowanie produktów Zortrax, a użytkownikom pozwoli na zakup drukarki we własnym kraju. Dodatkową zaletą jest stosunek jakości drukarki do ceny – M200 to zintegrowane środowisko drukarki, oprogramowania i filamentów, a jej cenę można porównać z takimi maszynami jak MakerBot.

Oferta jest odpowiedzią na duże zainteresowanie M200 na świecie. Firmy korzystające ze sprzętu cenią sobie niski koszt eksploatacyjny, niską awaryjność i wysoką dokładność wydruków. Od kandydatów na resellerów Zortrax oczekuje doświadczenia w sprzedaży produktów z branży 3D, odpowiednich zasobów, wiedzy i gotowości do pracy na najwyższym poziomie. Firmy zainteresowane współpracą powinny kontaktować się z producentem pod adresem [email protected]. Lista wszystkich resellerów pojawi się na stronie Zortrax.

Zortrax inwestuje 10 mln $ w rozwój nowych maszyn i filamentów. Już teraz użytkownicy M200 jako jedyni na świecie mogą bezpośrednio w oprogramowaniu Z-Suite zmieniać pliki 2D w modele 3D, a czas realizacji na zamówioną drukarkę to tylko 7 dni.

Źródło: www.zortrax.com
Grafika: materiały prasowe

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like