Podcza marcowych Dni Druku 3D w Kielcach jakie odbyły się na terenie Targów Kieleckich, 3NOVATICA zaprezentowała po raz pierwszy najnowszą wersję swojej flagowej drukarki 3D GATE w wersji 2.0. W przeciwieństwie do popularnej “jedynki” urządzenie “dwójka” jest sprzedawana wyłącznie w wersji złożonej i posiada szereg usprawnień w stosunku do swojego pierwowzoru. Począwszy od nowej, ujednoliconej z FLEXĄ białej kolorystyki, poprzez automatyczną kalibrację, a skończywszy na dwóch śrubach kulowych o średnicy 12 mm, na których oparty został napęd osi Z. Od pewnego czasu GATE 2.0 jest już w otwartej sprzedaży – i jak twierdzi CEO firmy – Magda Bajska, cieszy się ono bardzo dużą popularnością wśród kupujących.

Dla osób, które spotykają się po raz pierwszy z marką 3NOVATICA pragnę przypomnieć, iż firma ta powstała na fundamentach Unique Design – pierwszego producenta niskobudżetowych drukarek 3D w Polsce. Kierowana przez Krzysztofa Dymianiuka – jednego z prekursorów ruchu RepRap w kraju i twórcy popularnego forum dla konstruktorów drukarek 3D, MójRepRap.pl, posiada w ofercie trzy urządzenia – GATE 1.0 i GATE 2.0 oraz dwugłowicową FLEXĘ.

GATE 2.0 jest wyposażony w rozwiązania technologiczne podwyższające komfort użytkowania i jakość pracy:

  • stół roboczy z autolevellingiem i czteropunktową stabilizacją oraz podgrzewana grzałką silikonową 150W
  • opcję wymiany filamentu w trakcie wydruku
  • system redukcji wibracji,
  • wbudowany panel LCD,
  • własną, autorską elektronikę wykonaną na płytce czterowarstwowej,
  • extruder z osłoną elementów grzejnych,
  • podświetlenie stołu roboczego.

GATE 2_0 01

Drukarka 3D jest w pełni skalibrowana i gotowa do pracy. Opiera się o dedykowaną wersję Repetier Hosta. Drukuje praktycznie z każdego filamentu dostępnego na rynku. Jej koszt to 4999 PLN brutto, a termin realizacji zamówienia to 2 do 5 dni roboczych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

2 Komentarze

  1. Gratuluję i życzę dużej sprzedaży!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować