Czołowy polski producent drukarek 3D – 3DGence, uruchomia jedyny w swoim rodzaju konkurs dla użytkowników swoich urządzeń. Zadanie jest proste – każdy z uczestników musi opisać w jaki sposób wykorzystuje druk 3D w swojej działalności. Do wygrania jest aż 5 drukarek 3DGence ONE! Na studia przypadków firma czeka do 15 lipca 2018 roku.

Konkursowe case study powinno zawierać charakterystykę firmy oraz opis jak drukarki 3D pomagają jej w wykonywaniu codziennych zadań. Jury doceni także informacje o wpływie drukarek 3D na organizację pracy, a także o oszczędnościach kosztów i czasu. Prace konkursowe warto uzupełnić zdjęciami lub materiałami wideo. Tak przygotowane zgłoszenia należy wysłać na adres: [email protected]. Co ważne, jedna firma może złożyć w konkursie kilka niezależnych prac i tym samym wygrać kilka urządzeń! Prace można zgłaszać do 15 lipca 2018 roku, a rozwiązanie konkursu planowane jest na 23 lipca br.

3DGence stawia w konkursie na oryginalność – opis pracy musi zatem zawierać unikalną, niepublikowaną wcześniej treść. Każda firma biorąca udział w rywalizacji zobowiązana jest do przygotowania case study opartego na własnych wydrukach wykonanych na urządzeniach 3DGence.

Każda praca konkursowa musi zawierać kilka istotnych z punktu widzenia oceniających informacji:

  • opis prowadzonej działalności,
  • wyjaśnienie, jak urządzenia 3DGence są wykorzystywane w firmie na co dzień,
  • opis konkretnego przypadku zastosowania wydruków z urządzeń 3DGence,
  • zdjęcia lub materiały wideo,
  • dane dotyczące oszczędności, jakie przyniosło firmie wdrożenie technologii druku 3D (koszty, czas etc.).

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę oryginalność opisywanego studium przypadku, a także jakość załączonych zdjęć i materiałów graficznych. Jury skupi się przede wszystkim na praktycznych zastosowaniach druku 3D. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja wybierze pięć prac konkursowych, które zostaną nagrodzone drukarkami 3DGence ONE. Przed wysłaniem zgłoszenia warto zapoznać się także z regulaminem konkursu, który znajduje się tutaj.

Źródło: www.casestudy.3dgence.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like