Dane spółki:Firmy partnerskie:
COLORISED Sp. z o.o.
90-552 Łódź
ul. Mikołaja Kopernika 36B
tel.: (+48) 536 954 666

Portal Centrum Druku 3D:
e-mail: [email protected]
Konsultacje technologiczne:
e-mail: [email protected]

NIP: PL7292707766
REGON: 36160799800000
KRS: 0000560152

Bank: PKO Bank Polski SA
34 1020 3408 0000 4002 0483 5122
BIC (SWIFT): BPKOPLPWXXX
GREENFILL3D Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji reklamowych, dekoracyjnych, wystroju wnętrz oraz codziennego użytku, z wykorzystaniem technologii druku 3D. W pracy używa wyłącznie ekologicznych materiałów.
Zobacz więcej: www.greenfill3d.com

Technology Applied Sp. z o.o.

Największa polska firma świadcząca usługi druku 3D. Specjalizuje się w technologii SLS, MJF i produkcji wysokiej jakości części końcowych i użytkowych z proszków poliamidowych (PA12) i elastomerów (TPU). Zapewnia kompleksową obróbkę końcową części.
Zobacz więcej: www.ta.parts

COLORISED Sp. z o. o. to jedna z najbardziej znanych firm działających na rynku druku 3D w Polsce. Funkcjonuje od stycznia 2013 r., tj. od chwili premiery portalu Centrum Druku 3D - największego i najdłużej działającego medium poświęconym technologiom przyrostowym w kraju. Na przestrzeni lat COLORISED umożliwiło zaistnienie na rynku znakomitej większości firm działających w branży druku 3D w Polsce, jak również pomogło zaimplementować technologie przyrostowe niezliczonym firmom produkcyjnym i usługowym.

Centrum Druku 3D miało kluczowy wpływ na rozwój rynku druku 3D w Polsce i popularyzację technologii przyrostowych wśród użytkowników instytucjonalnych jak i indywidualnych. Na łamach portalu pojawiały się pierwsze prezentacje i opisy rodzimych drukarek 3D oraz sylwetki firm je tworzących. Z licznych artykułów czytelnicy mogli dowiedzieć się nie tylko czym jest druk 3D, lub jak działają drukarki 3D, lecz również w jaki sposób tworzyć i rozwijać biznes oparty o technologie addytywne.

Zamów wydruk 3D

INFORMACJE FORMALNE:

COLORISED współpracuje z Technology Applied – największą polską firmą usługową, która jest w stanie zrealizować wydruki 3D w praktycznie dowolnej technologii przyrostowej.

INFORMACJE TECHNICZNE:

Jeżeli mieliście już Państwo okazję zlecać usługi druku 3D, bez problemu poradzicie sobie z właściwym przygotowaniem pliku do wyceny oraz opisania zlecenia w formularzu. Jeżeli Państwa doświadczenia z technologiami przyrostowymi były do tej pory ograniczone, na dole strony znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Usługa druku 3D będzie świadczona przez firmę Technology Applied, która oferuje szereg możliwości produkcji części - zarówno jednostkowych jak i w dużych seriach:

Produkcja z poliamidów PA12, TPU (SLS):

Firma posiada w swojej ofercie produkcję części w metodzie SLS. Największe drukarki 3D pozwalają na produkcję części o maksymalnym obszarze do 340 x 340 x 600 mm. Czytaj dalej »

Ultra precyzyjne części wykonane z żywic światłoutwardzalnych (SLA i PolyJet):

Firma posiada w swojej ofercie produkcję części w metodach SLA i PolyJet. Największa drukarka 3D pozwala na produkcję części o maksymalnym obszarze do 300x 300 x 300 mm. Czytaj dalej »

Kontakt w sprawie usług druku 3D:

Jeżeli wciąż macie Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny - postaramy się wszystko dokładnie wyjaśnić.

Technology Applied Sp. z o.o.
ul. Transportowa 2D /45
15-399 Białystok
tel.: (+48) 85 733 9000
e-mail: [email protected]

WYŚLIJ ZAPYTANIE:

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy lub instytucji*

  Adres email*

  Nr telefonu kontaktowego*

  Zaznacz, którą z usług mamy wycenić?

  Wydruk 3D z plastiku: doskonała jakość i cena; PA12 i TPU (SLS)Wydruk 3D z plastiku: wyłącznie ABS, PP, PC, PCABS (FFF)Wydruk 3D z żywicy (SLA)Wydruk 3D z metalu (DMLS)Projektowanie 3D

  Treść wiadomości

  Załącz plik. Przyjmujemy tylko formaty: .STL .3MF .OBJ .STP. W przypadku innych rozszerzeń prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Maksymalny rozmiar pliku: 25 MB.