Zamów wydruk 3D

CD3D drukarki 3D

CD3D Sp. z o.o. jako wydawca największego portalu poświęconego technologii druku 3D w Polsce od lat współpracuje z najlepszymi firmami w branży. Jeśli chodzi o usługi druku 3D współpracujemy z warszawską firmą KOMBI 3D, która specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu szybkiego prototypowania, drukowaniu 3D w technologiach FDM, CJP i DLP, skanowaniu 3D oraz modelowaniu inżynierskim.

Druk 3D w technologii FDM to jedna z najpopularniejszych i najtańszych metod drukowania przestrzennego. Polega na budowaniu modeli warstwa po warstwie za pomocą wiązki na wpół roztopionego plastiku. Do druku 3D w tej technologii wykorzystuje się szereg materiałów jak ABS (najpopularniejszy na świecie plastik przemysłowy), PLA (biodegradowalny plastik oparty o skrobię kukurydzianą), nylon (elastyczny i bardzo wytrzymały materiał) oraz cały szereg materiałów kompozytowych. Wydruki wykonane w technologii FDM mają porównywalną wytrzymałość do detali wykonanych metodą wtrysku (jest to zależne od stopnia wypełnienia detalu jak również jego geometrii).

Kombi 3d

KOMBI 3D specjalizuje się w druku 3D prototypów, modeli koncepcyjnych i użytkowych, niskich serii produkcyjnych, makietach architektonicznych oraz super dokładnych i precyzyjnych modelach jubilerskich, drukowanych z żywic światłoutwardzalnych, nadających się do tworzenia form odlewniczych. Ponadto firma zapewnia wszelkiego rodzaju rozwiązania projektowe i inżynierskie – począwszy od stworzenia prototypu urządzenia, wydrukowania jego wersji testowej, a skończywszy na jego instalacji.

KOMBI 3D
e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 608 290 798

Produkcja dużych modeli 3D

KOMBI 3D jest w stanie zaoferować wydruk 3D modeli o praktycznie dowolnym obszarze roboczym. Inżynierowie firmy są w stanie zoptymalizować każdy projekt pod kątem technologii FDM i wydrukować go w taki sposób, aby po połączeniu uzyskał on pożądany rozmiar.

Produkcja niskoseryjna

KOMBI 3D ma bogate doświadczenie w realizacji zamówień o charakterze niskoseryjnym – produkcji modeli w ilościach kilkudziesięciu – kilkuset sztuk. Wraz z usługą druku 3D firma oferuje możliwość zaprojektowania modelu lub przerobienia go i dostosowania do specyfiki produkcji niskoseryjnej.

Makiety architektoniczne

Dzięki stałej współpracy z kilkoma pracowniami architektonicznymi na terenie Warszawy, KOMBI 3D zrealizowało wiele zróżnicowanych pod względem stopnia skomplikowania projektów makiet architektonicznych. Makiety są wykonywane w technologii FDM (plastik), lub CJP (druk 3D z proszku gipsowego w pełnym kolorze).

Dodatkowo, w przypadku wykonywania makiet w technologii FDM istnieje możliwość drukowania wyjątkowo małych i dokładnych detali z żywic światłoutwardzalnych w technologii DLP i dołączanie ich do głównego modelu.

Druk 3D dla jubilerów

Dzięki technologii DLP (druk 3D z żywic światłoutwardzalnych) i drukarkom 3D MiiCraft+, KOMBI 3D realizuje skomplikowane zamówienia dla branży jubilerskiej. Są to prototypy biżuterii jak również gotowe modele 3D, na bazie których można wykonać odlew metodą wosku traconego.

Co więcej, KOMBI 3D jest  wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MiiCraft+ na terenie Polski.

Projektowanie i tworzenie  personalizowanych systemów automatyki i instalacji niskoprądowych

Na zlecenie klienta KOMBI 3D realizuje prototypy:

  • mechaniczne
  • elektryczne
  • stacjonarne.

Firma zapewnia instalację prototypów w siedzibie klienta oraz przeprowadzenie testów pozwalających na wprowadzenie poprawek, tak aby w pełni zrealizować założenia początkowego projektu. Oferuje także możliwość montażu projektowanych systemów.

Szybka wycena

KOMBI 3D dokłada wszelkich starań, aby czas reakcji na przesłane zapytanie nigdy nie był dłuższy niż kilka godzin. Zachęcamy do kontaktu i przesyłania zapytań za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na poniższy adres e-mail.

e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 608 290 798

Załącz plik:

Załącz plik:

Załącz plik:

Załącz plik: