MakerBot Method to najnowsza i długo oczekiwana drukarka 3D pierwszego w historii producenta desktopowych drukarek 3D na świecie. Urządzenie miało swoją premierę pod koniec ubiegłego roku, a od pierwszego kwartału 2019 r. jest dostępne od ręki także w Polsce. Od teraz do 14 czerwca br. nowa drukarka 3D jest oferowana w limitowanej, promocyjnej ofercie!

Method powstał we współpracy z firmą Stratasys – liderem wśród dostawców przemysłowych systemów do druku 3D, a zarazem właścicielem MakerBot Industries. Urządzenie wykorzystuje zamkniętą, podgrzewaną komorę roboczą z cyrkulacją powietrza, co zapewnia optymalne warunki dla procesu druku 3D oraz niweluje skurcz materiału i gwarantuje lepszą jakość. Elastyczny stół roboczy ogrzewa się wraz z komorą, a dzięki powłoce magnetycznej dokładnie przylega do platformy roboczej. Dodatkowo, po raz pierwszy w serii urządzeń MakerBot zastosowano rozpuszczalny materiał podporowy PVA Support. Brak mechaniczne odrywanych podpór to lepsza pasowność i dokładność wymiarowa elementów.

Obszar roboczy urządzenia to 19 × 19 × 19,6 cm przy pracy z jedną głowicą oraz 15,2 × 19 × 19,6 cm przy pracy z dwiema głowicami. Zakres wysokości warstw to 20 – 400 mikrometrów.


Drukarka 3D jest dostępna w limitowanych ofertach do wyboru:

  • rabat w wysokości 1500,00 $ (ok. 5700,00 PLN) przy zamówieniu co najmniej dwóch drukarek 3D MakerBot Method; rabat dotyczy całego zamówienia
  • 9 darmowych szpul materiałów Tough PLA i PVA Support o wartości 651,00 $ przy zamówieniu każdej zamówionej drukarki 3D.

Promocja obowiązuje do 14 czerwca 2019 r. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wyłącznego dystrybutora marki MakerBot w Polsce: CadXpert.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like