Polska branża druku 3D stopniowo krzepnie i dojrzewa, a grono firm ją tworzących powiększa się sukcesywnie o podmioty wywodzący się nie tyle z grona pasjonatów nowych technologii, ile profesjonalnego biznesu. Nowa generacja firm wykorzystuje swoje bogate doświadczenie biznesowe, handlowe i marketingowe, implementując sprawdzone rozwiązania w obszarze druku 3D. Dzięki temu jest w stanie wynieść tą cały czas rozwijającą się branżę na dużo wyższy poziom. Dziś mamy okazję zaprezentować kolejny tego typu projekt…
3DPT to nowa spółka na scenie polskiej branży niskobudżetowych drukarek 3D, choć tak naprawdę, za jej stworzeniem stoją osoby z doświadczeniem w produkcji tego typu urządzeń, choć na większym, semi-profesjonalnym poziomie. Istniejąca firma zamierza w dalszym ciągu rozwijać swój produkt skierowany do odbiorcy przemysłowego, lecz równocześnie zamierza uruchomić pod nową marką produkcję mniejszych i tańszych urządzeń, które zostaną skierowane do użytkowników indywidualnych, jak również małych przedsiębiorstw i/lub podmiotów dopiero uruchamiających własną działalność gospodarczą.
W ramach nowego przedsięwzięcia, 3DPT jest zainteresowane inwestycją oraz aktywnym udziałem w rozwoju projektu niskobudżetowej drukarki 3D. Swoją ofertę kieruje do firm lub osób, posiadający zrealizowany projekt / koncept urządzenia tego typu. Idealnym partnerem handlowym jest osoba lub firma, która ma stworzony funkcjonalny prototyp drukarki 3D działający na odpowiednio wysokim poziomie i poszukuje wsparcia finansowego, jak również biznesowego, sprzedażowego i marketingowego.
3DPT zachęca do kontaktu i przedstawienia swojej oferty oraz prezentacji urządzenia własnej produkcji. Osoby oraz podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą w ramach zbycia udziałów bądź też potrzebą doinwestowania projektu są proszone o informację za pośrednictwem poczty e-mail bądź tez odpowiedniego formularza i bezwzględne określenie poniższych parametrów dotyczących realizowanego projektu:
- nazwa firmy, dane osoby odpowiedzialnej za kontakt, adres e-mail, numer kontaktowy
- nazwa / model drukarki 3D
- stan zaawansowania prac projektowo-produkcyjnych i ewentualnych działań sprzedażowych
- szacowana wartość projektu
- oczekiwana kwota inwestycji.
Powyższe informacje należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected].