3DGence, czołowy polski producent profesjonalnych drukarek 3D, należąca do grupy kapitałowej Michała Sołowowa, uruchamia swój oficjalny sklep internetowy z drukarkami 3D, filamentami i akcesoriami do druku 3D. Równocześnie firma obniżyła ceny wybranych urządzeń – od teraz 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o -3500,00 PLN, a 3DGence ONE o -2850,00 PLN.

Urządzenia producenta działają w technologii FDM, są wyposażone w autokalibrację stołu roboczego, system łatwo wymiennych głowic, posiadają stabilną konstrukcję opartą na śrubach kulowych i podgrzewany obszar roboczy. Dzięki tym zaletom pozwalają użytkownikom osiągnąć wysoką dokładność wymiarową wydruków oraz niskie koszty eksploatacji i bezawaryjną pracę. Nowa cena 3DGence DOUBLE P255 to 9499,00 PLN netto, 3DGence ONE to 7399,00 PLN netto.

Wiele polskich przedsiębiorstw produkcyjnych zastanawia się nad zasadnością wdrożenia technologii druku 3D do swoich procesów. Przeznaczone do zastosowań przemysłowych drukarki 3D oznaczają zazwyczaj duży wydatek. Nie każda firma chce go ponosić, dopóki nie przekona się, jakie mogą być realne korzyści z zastosowania drukarki 3D. 3DGence zdecydowała się obniżyć ceny swoich dwóch urządzeń, aby dać możliwość przetestowania profesjonalnego druku 3D przedsiębiorstwom, które nie są pewne inwestycji w przemysłowe rozwiązania.

Dobrym rozwiązaniem jest wybranie na sam początek urządzenia z segmentu profesjonalnego. Takie drukarki 3D charakteryzują się węższym zakresem zastosowań i mniejszą ilością funkcji, gwarantują jednak bardzo dobrą jakość druku i pozwalają firmom zweryfikować opłacalność inwestycji przed zakupem większego i droższego urządzenia” – tłumaczy Mateusz Sidorowicz, Marketing Manager z 3DGence.

Dodatkowo w nowym sklepie internetowym www.sklep.3dgence.com można zakupić kompatybilne z tymi drukarkami 3D certyfikowane filamenty oraz wszelkie akcesoria potrzebne do druku 3D, w tym głowice czy komory robocze. W ofercie sklepu znalazły się produkty takich producentów jak m.in. 3D4Makers (wysokotemperaturowy PEEK), 3DXTech (PC-ESD, CF-PC, PC, CF-Nylon), Fiberlogy (Fiberlex), Filamentum, Finnotech (PCABS), Polymaker (CoPA), Spectrum (Smart ABS, HIPS), Taulman czy Verbatim. Klienci mogą też zakupić kleje w sztyfcie Dimafix oraz Magigoo.

Jak mówi Mateusz Sidorowicz – marketing Manager w 3DGence – „Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego, ponieważ chcemy ułatwić przedsiębiorstwom produkcyjnym zakup profesjonalnej drukarki bezpośrednio od samego producenta. Jako 3DGence znamy najlepiej swoje maszyny, więc możemy zagwarantować pełne wsparcie przedsprzedażowe, ale także support i serwis. Wiemy, jak ważne jest wsparcie techniczne i cieszymy się, że możemy je teraz zapewnić wszystkim naszym klientom„.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like