Egzamin wystartował! Dziś do końca dnia każdy z Was ma możliwość sprawdzić swoją wiedzę na temat druku 3D w egzaminie wieńczącym AKADEMIĘ DRUKU 3D CANON. Nagrodą główną jest udział w bezpłatnym szkoleniu z profesjonalnych maszyn do druku 3D Systems, będących w ofercie Canon Polska - ProJet 660 Pro i ProJet 2500. Uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat operatora maszyn, wystawiany przez dystrybutora. Wolnych jest tylko 6 miejsc! Dodatkowo każda osoba, który zakończy egzamin uzyskując wynik 80% poprawnych odpowiedzi otrzyma certyfikat jego ukończenia.

Aplikacja egzaminacyjna znajduje się pod tym adresem: centrumdruku3d.pl/egzamin. Najpierw należy się zarejestrować. Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z unikalnym linkiem i identyfikatorem. Po kliknięciu w link powróci się do aplikacji. Kliknięcie w przycisk ROZPOCZNIJ EGZAMIN przekieruje na listę pytań. Od tej chwili nie ma już powrotu... Każdy uczestnik ma 60 minut na rozwiązanie testu. Jeżeli wyjdzie z aplikacji i do niej powróci - czas będzie wciąż upływał.

Egzamin zakończy się pozytywnym wynikiem dla wszystkich, którzy uzyskają wynik min. 80% poprawnych odpowiedzi. Osoby te, po zakończeniu egzaminu otrzymają certyfikaty potwierdzające zdanie egzaminu. Regulamin akcji jest dostępny pod tym adresem.

Dodatkowo, do II etapu zostanie zakwalifikowanych 6 osób, które uzyskają najlepszy wynik z egzaminu.

Wyniki zwycięzców egzaminu zostaną opublikowane 17 lipca 2017 r. o godzinie 10:00, na stronach www.centrumdruk3d.pl i www.facebook.com/canonbiznes.

TIPS & TRICKS:

  • pytania egzaminacyjne nie są proste; warto przed rozpoczęciem egzaminu zapoznać się z treścią artykułów wchodzących w skład cyklu AKADEMII DRUKU 3D CANON
  • odpowiedzi do wszystkich pytań znajdują się w treści artykułów
  • egzamin składa się z 25 pytań
  • 20 pytań to pytania z możliwością wyboru odpowiedzi; TYLKO JEDNA ODPOWIEDŹ JEST PRAWIDŁOWA
  • 5 pytań ma charakter opisowy
  • wypełnienie całego testu nie powinno zająć dłużej niż 5 minut; oczywiście pod warunkiem, że doskonale zna się treść artykułów i/lub ma się wiedzę z zakresu druku 3D na naprawdę wysokim poziomie.
Egzamin już trwa. Aplikacja będzie działać tylko do końca bieżącego dnia. Życzymy powodzenia!

PRZEJDŹ DO APLIKACJI EGZAMINACYJNEJ

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News