Egzamin wystartował! Dziś do końca dnia każdy z Was ma możliwość sprawdzić swoją wiedzę na temat druku 3D w egzaminie wieńczącym AKADEMIĘ DRUKU 3D CANON. Nagrodą główną jest udział w bezpłatnym szkoleniu z profesjonalnych maszyn do druku 3D Systems, będących w ofercie Canon Polska – ProJet 660 Pro i ProJet 2500. Uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat operatora maszyn, wystawiany przez dystrybutora. Wolnych jest tylko 6 miejsc! Dodatkowo każda osoba, który zakończy egzamin uzyskując wynik 80% poprawnych odpowiedzi otrzyma certyfikat jego ukończenia.

Aplikacja egzaminacyjna znajduje się pod tym adresem: centrumdruku3d.pl/egzamin. Najpierw należy się zarejestrować. Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z unikalnym linkiem i identyfikatorem. Po kliknięciu w link powróci się do aplikacji. Kliknięcie w przycisk ROZPOCZNIJ EGZAMIN przekieruje na listę pytań. Od tej chwili nie ma już powrotu… Każdy uczestnik ma 60 minut na rozwiązanie testu. Jeżeli wyjdzie z aplikacji i do niej powróci – czas będzie wciąż upływał.

Egzamin zakończy się pozytywnym wynikiem dla wszystkich, którzy uzyskają wynik min. 80% poprawnych odpowiedzi. Osoby te, po zakończeniu egzaminu otrzymają certyfikaty potwierdzające zdanie egzaminu. Regulamin akcji jest dostępny pod tym adresem.

Dodatkowo, do II etapu zostanie zakwalifikowanych 6 osób, które uzyskają najlepszy wynik z egzaminu.

Wyniki zwycięzców egzaminu zostaną opublikowane 17 lipca 2017 r. o godzinie 10:00, na stronach www.centrumdruk3d.pl i www.facebook.com/canonbiznes.

TIPS & TRICKS:

  • pytania egzaminacyjne nie są proste; warto przed rozpoczęciem egzaminu zapoznać się z treścią artykułów wchodzących w skład cyklu AKADEMII DRUKU 3D CANON
  • odpowiedzi do wszystkich pytań znajdują się w treści artykułów
  • egzamin składa się z 25 pytań
  • 20 pytań to pytania z możliwością wyboru odpowiedzi; TYLKO JEDNA ODPOWIEDŹ JEST PRAWIDŁOWA
  • 5 pytań ma charakter opisowy
  • wypełnienie całego testu nie powinno zająć dłużej niż 5 minut; oczywiście pod warunkiem, że doskonale zna się treść artykułów i/lub ma się wiedzę z zakresu druku 3D na naprawdę wysokim poziomie.

Egzamin już trwa. Aplikacja będzie działać tylko do końca bieżącego dnia. Życzymy powodzenia!

PRZEJDŹ DO APLIKACJI EGZAMINACYJNEJ

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News