Komputronik prezentuje własną drukarkę 3D – Accura Genius3D, stworzoną przy współpracy z 3DKreatorem

A więc stało się. Kolejny duży gracz wkracza na rynek druku 3D. Komputronik, który świetnie radzi sobie ze sprzedażą asortymentów pod marką Accura, zademonstrował w piątek drukarkę 3D w swoich wybranych salonach na terenie całego kraju.

Accura Genius3D to drukarka 3D pracująca w technologii FFF, a obszar roboczy urządzenia to 240 x 150 x 150 mm.

Gwarancją jakości produktu jest nie tylko miejsce produkcji drukarek 3D – łódzki oddział Flex-a, czyli gigantycznego kontraktowego producenta, którego klientami są m.in. Microsoft, Lego Group, Nokia, Sony-Ericsson czy też Dell – ale również znany dobrze na rynku 3DKreator, który zaprojektował drukarkę 3D Accura Genius3D.

Drukarka 3D Accura Genius3D to efekt oficjalnie rozpoczętej współpracy Flex oraz 3DKreator” – potwierdza Piotr Klama, jeden z założycieli spółki, odpowiedzialny za rozwój nowych produktów – „dzięki sile sprzedażowej Komputronik, mamy pewność że ten produkt trafi do naprawdę dużej grupy odbiorców. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby produkt był zbudowany według najlepszych światowych standardów„.

accura-rozpakowane

Drukarka 3D, którą zademonstrował Komputronik, wyróżnia się dzięki zastosowaniu innowacyjnego filtra SYNE, który nie tylko usuwa przykre zapachy, ale przede wszystkim niweluje większość szkodliwych substancji, powstających w procesie topienia materiałów eksploatacyjnych. Tym samym Genius3D wraz z 3DKreator, który jest właścicielem technologii SYNE odpowiadają na potrzeby rynku edukacji, dla którego bezpieczeństwo w trakcie procesu druku 3D jest największym priorytetem.

accura-wysylka

„Zawsze staramy się, aby produkty w naszej ofercie były najlepsze jakościowo, przy równoczesnym zachowaniu przyjaznej ceny dla Klienta” – mówi Tomasz Baron, Business Unit Manager w Komputronik – „dlatego drukarkę 3D Accura Genius3D o tak wyraźnych, unikalnych cechach, jak chociażby filtr SYNE, oferujemy w tak atrakcyjnej cenie„.

Z posiadanych przez nas informacji, inicjacyjny kontrakt obejmuje produkcję kilkuset urządzeń Accura Genius3D, co w perspektywie ujawnionych niedawno informacji o braku realizacji kontraktu Zortraxa z Dellem, może oznaczać jedno z większych wydarzeń w polskiej branży druku 3D.

Scroll to Top