Get3D.pl oficjalnym resellerem Zortraxa

6

Łódzka firma Get3D.pl jest od sierpnia oficjalnym resellerem Zortraxa. W sklepie internetowym firmy można zamówić drukarki 3D M200 oraz (prawie) pełną paletę filamentów Z-ABS i Z-ULTRAT (pełna paleta ma być dostępna na dniach). Co najważniejsze – drukarki 3D i filamenty są dostępne od ręki, nie trzeba czekać na nie po kilka tygodni jak miało to jeszcze niedawno miejsce. Zortraxy są wystawione w showroomie firmy w Łodzi, przy Al. Kościuszki 1 – można je obejrzeć na żywo w trakcie pracy, jak również dopytać pracowników firmy o niuanse związane z ich użytkowaniem. Oprócz sprzedaży Get3D.pl będzie również prowadzić serwis drukarek 3D.

Zortrax to kolejna marka drukarek 3D jaka trafiła do oferty Get3D.pl. Oprócz M200, w ofercie są również Up!`y, holenderskie Felixy, RepRapyPRO (w tym również Ormerod)  autorstwa Adriana Bowyera, można też znaleźć tam egzemplarze RoBo 3D czy Vellemena. Niezależnie od drukarek 3D, Get3D.pl ma w ofercie bardzo bogatą paletę filamentów. Jest autoryzowanym dystrybutorem NinjaFlex, dealerem holenderskiego colorFabb`a, amerykańskiego Taulmana, ma również w ofercie niemieckie filamenty w rodzaju Laywood, Laybrick czy najnowszą nowinkę – eksperymantalny Porolay.

Mimo to wprowadzenie do oferty – na razie jako jedyni w kraju, drukarek 3D Zortrax, pozycjonuje firmę na zupełnie innym poziomie niż do tej pory. Ilość urządzeń i materiałów jakie Get3D.pl ma w ofercie czyni z niej jeden z największych sklepów internetowych specjalizujących się w druku 3D w kraju.

Źródło: www.get3d.pl

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.