Jak co roku, jesienią odbędzie się kolejna edycja VIII edycja Dni Druku 3D. Tym razem, po raz pierwszy w swojej historii, impreza zawita do Warszawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 września na terenie nowoczesnego obiektu targowego - EXPO XXI. Rozpoczął się nabór zgłoszeń dla wystawców. Ci, którzy wcześniej zdecydują się na udział w imprezie - prześlą zgłoszenie do 31 maja 2016 r. i dokonają 30% wpłaty - mogą liczyć na wysokie rabaty.

Dni Druku 3D to największa impreza targowa poświęcona technologiom przyrostowym w Środkowej Europie. Pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2013 r. w Kielcach, jako spotkanie grupki hobbystów i amatorów drukarek 3D. Od tamtej pory zyskała olbrzymi prestiż i rozgłos. Co roku odbywają się jej 2 edycje: wiosenna - jest na stałe wpisana w kalendarz Targów Kielce, jesienna - po raz pierwszy zawita do Warszawy.

Wrześniowe Dni Druku 3D odbędą się w budynku EXPO XXI - nowoczesnym obiekcie targowym w samym centrum Warszawy. Obiekt posiada znakomity dojazd komunikacją miejską oraz kolejową. Wokół terenów targowych oraz pod ziemią znajdują się liczne parkingi dla wystawców i zwiedzających. W tym samym czasie co Dni Druku 3D, w hali obok odbędą się targi jubilerskie. Dodatkowo, jesienna edycja zostanie poszerzona o tematykę postprocessingu.

https://www.youtube.com/watch?v=XDmXNdhxFC0

Dla odwiedzających wstęp na targi będzie bezpłatny

Już wkrótce zostanie uruchomiona nowa odsłona strony internetowej targów - dnidruku3d.pl, na której znajdą się wszystkie informacje na temat ich organizacji. Pojawią się one również na oficjalnym profilu targów na FB. Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach zachęcamy do kontaktu z organizatorami: Pawłem Rokitą ([email protected]) i Januszem Wójcikiem ([email protected]).

https://www.youtube.com/watch?v=tPR_d7gDQNk

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like