Jak co roku, jesienią odbędzie się kolejna edycja VIII edycja Dni Druku 3D. Tym razem, po raz pierwszy w swojej historii, impreza zawita do Warszawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 września na terenie nowoczesnego obiektu targowego – EXPO XXI. Rozpoczął się nabór zgłoszeń dla wystawców. Ci, którzy wcześniej zdecydują się na udział w imprezie – prześlą zgłoszenie do 31 maja 2016 r. i dokonają 30% wpłaty – mogą liczyć na wysokie rabaty.

Dni Druku 3D to największa impreza targowa poświęcona technologiom przyrostowym w Środkowej Europie. Pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2013 r. w Kielcach, jako spotkanie grupki hobbystów i amatorów drukarek 3D. Od tamtej pory zyskała olbrzymi prestiż i rozgłos. Co roku odbywają się jej 2 edycje: wiosenna – jest na stałe wpisana w kalendarz Targów Kielce, jesienna – po raz pierwszy zawita do Warszawy.

Wrześniowe Dni Druku 3D odbędą się w budynku EXPO XXI – nowoczesnym obiekcie targowym w samym centrum Warszawy. Obiekt posiada znakomity dojazd komunikacją miejską oraz kolejową. Wokół terenów targowych oraz pod ziemią znajdują się liczne parkingi dla wystawców i zwiedzających. W tym samym czasie co Dni Druku 3D, w hali obok odbędą się targi jubilerskie. Dodatkowo, jesienna edycja zostanie poszerzona o tematykę postprocessingu.

Dla odwiedzających wstęp na targi będzie bezpłatny

Już wkrótce zostanie uruchomiona nowa odsłona strony internetowej targów – dnidruku3d.pl, na której znajdą się wszystkie informacje na temat ich organizacji. Pojawią się one również na oficjalnym profilu targów na FB. Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach zachęcamy do kontaktu z organizatorami: Pawłem Rokitą ([email protected]) i Januszem Wójcikiem ([email protected]).

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like