3DGence, producent drukarek 3D dedykowanych dla przemysłu, przygotował nową akcję dedykowaną wszystkim przedsiębiorstwom, które posiadają drukarkę 3D dowolnego producenta, ale nie są zadowolone z jakości wydruków. Każda z firm, która zdecyduje się na wzięcie udziału w kampanii może zaoszczędzić nawet do 12 000 zł.

Firma wprowadza promocyjny program wymiany starszych drukarek 3D, niespełniających oczekiwań przedsiębiorców, na swoje flagowe urządzenia. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zwrot starej drukarki 3D. 3DGence wymieni każde działające urządzenie – jego marka oraz wartość nie mają znaczenia. Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie.

Firmy, które zdecydują się oddać starą drukarkę 3D, otrzymają od 3DGence znaczące rabaty na zakup nowych urządzeń polskiego producenta. W przypadku przemysłowej drukarki 3D – 3DGence INDUSTRY F340 upust będzie wynosił 12000 zł netto. Z kolei na zakup 3DGence DOUBLE P255, profesjonalnej dwugłowicowej drukarki 3D posiadającej system automatycznej kalibracji, rabat wynosi 1500 zł netto.

Co ważne, w akcji można wziąć udział więcej niż jeden raz, co oznacza, że firmy wymieniające kilka urządzeń mogą liczyć na spore oszczędności. Jak mówi Karol Kula, dyrektor sprzedaży w 3DGence, na takiej transakcji zyskają nie tylko sami kupujący, którzy dostaną profesjonalne urządzenia w bardzo korzystnych cenach, ale i cała branża. Im więcej zadowolonych z wydruków 3D klientów, tym lepsze perspektywy dla rozwoju całego sektora, który w Polsce wciąż jest jeszcze na początku drogi.

Mateusz Sidorowicz, dyrektor marketingu w 3DGence zwraca uwagę, że przedsiębiorstwa przemysłowe nie mogą pozwolić sobie na przestoje w pracy spowodowane niesprawnymi urządzeniami. Specjaliści z 3Dgence zdają sobie sprawę,  że wybór urządzeń, w technologii nowej dla większości przedsiębiorstw, nie jest prosty, dlatego każda osoba która się zgłosi do producenta będzie mogła liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie posprzedażowe

Akcja skierowana jest do firm i potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje dotyczące kampanii można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like