Rynek drukarek 3D i modeli 3D rośnie bardzo szybko ciągu ostatnich kilku lat. Aby zaoszczędzić użytkownikom cennego czasu przy poszukiwaniu modeli do druku 3D, Sebastian Karpp (Lipsk, Niemcy) opracował Yeggi, wyszukiwarki dla możliwych modeli 3D.

Obecnie Yeggi ma zaindeksowane 7 stron (Shapeking, Shapeking (de), Thingiverse, Ponoko, YouMagine, physibleexchange i 3dprintingmodel) i twierdzi, że zebrano ponad 39.000 modeli. W oknie "Szukaj" można wypełnić słowem kluczowym i uzyskać pasujące wyniki z obrazem i link do oryginalnego modelu 3D, który pojawi się na ekranie w kilka sekund. Pokazuje również cena modeli.

yeggi

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Marcin Kwapisz
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie w zakresie sprzedaży. Oprócz tego prowadzi szkolenia informatyczne i zajmuje się profesjonalną fotografią cyfrową.

    Comments are closed.

    You may also like