26 listopada 2019 w Krakowie odbędzie się „Otwarte Forum Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia” -wydarzenie branżowe skierowane do specjalistów, pasjonatów i aktywistów działających w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia. Jego organizatorem jest Fundacja Klaster LifeScience Kraków.

W tym roku organizatorzy zapraszają do EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9, gdzie spotkać będzie można osoby otwarte na współpracę i szukające partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny, farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

Networking będzie tylko jedną z wielu części programu Forum. Przygotowana przez Klaster LifeScience Kraków agenda składa się z następujących czterech modułów:

  • współpraca – czyli krótkie prezentacje dotyczące potrzeb lub możliwości nawiązania współpracy w ramach projektów naukowych, badawczo-rozwojowych, startupowych i biznesowych
  • inspiracje  – wieczór atrakcji, z których każda ma za zadanie poruszyć intelektualnie i emocjonalnie, pokazać możliwości i pobudzić do działania
  • partnering – okazja do spotkań  1:1 z  potencjalnymi partnerami w celu przedstawienia i omówienia oferty, pomysłu lub potrzeby
  • wystawa – przestrzeń dla prezentacji produktów i usług na stoiskach firmowych i projektowych.

Ważnym aspektem Forum jest możliwość aktywnego uczestnictwa – nie tylko jako odbiorca, lecz również jak prelegent. W tym celu należy zgłosić prezentację z zaproponowanych przez Organizatorów tematów (m.in. printed health, robotyka medyczna, innowacje społeczne czy biogospodarka). Autorzy najciekawszych zgłoszeń będą mieli okazję wystąpić przed zgromadzonym audytorium.

Istnieje także możliwość zgłoszenia projektów do sesji specjalnych, obejmujących następujące obszary: Digital Health – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Kariera, StartUp Scena oraz Business Development.

Pełne informacje dla prezenterów dostępne są na stronie wydarzenia www.lsos.info. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące zbliżającego się LSOS19. Prezenterzy uczestniczą bez opłat.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like