Od wczoraj w Poznaniu trwają Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak 2019. Wśród firm biorących udział w wydarzeniu znalazł się również igus, lider technologii „motion plastics”, dzięki której każdego roku wkracza w nowe obszary przemysłu. Na stoisku wystawienniczym przedstawiciele firmy zaprezentują zarówno nowości w ofercie jak i sprawdzone rozwiązania, które sprawdzają się w maszynach do pakowania.

Na swoim stoisku igus skupi się na aplikacjach dedykowanych technice pakowania i etykietowania, gdzie kluczowymi produktami są rozwiązania liniowe, w szczególności stoliki liniowe, na które firma od wielu lat kładzie duży nacisk.

Jak mówi Kamil Niemyjski, product manager z igus Polska, Taropak to jedna z niewielu okazji, żeby zaprezentować w jednym miejscu wszystkie najważniejsze produkty igus firmom z branży techniki pakowania i etykietowania zarówno nowym jak i stałym klientom. Specjaliści z firmy dostrzegają potrzeby rozwijającego się rynku, dlatego dużą część stoiska poświęcili robotom kartezjańskim, typu delta i ramieniu robolink.

Igus jako lider w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych, podczas targów zaprezentuje swój „hit” branżowy, jakim są stoliki serii SLW z przełożeniem napędu przez śrubę trapezową lub wielozwojną dryspin®. Są one modułowe, dzięki czemu można dobrać odpowiednie rozwiązanie zarówno do regulacji lekkiego czujnika, jak i kilkudziesięciu kilogramowej etykieciarki.

Dzięki zastosowaniu odlewanych elementów stoliki serii SLW są tańsze niż inne podobne rozwiązania na rynku. Co więcej, produkty mogą zostać dostarczone z akcesoriami, takimi jak korba, licznik położenia czy zacisk śruby lub z zamontowanym i gotowym do podłączenia silnikiem krokowym, DC, lub BLDC. I co najważniejsze: nie wymagają smarowania. Są całkowicie bezobsługowe.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like