Startup Luma AI zaprezentował Genie - generatywny model sztucznej inteligencji, który według firmy może stworzyć dowolny model 3D na podstawie poleceń tekstowych w czasie ok. 10 sekund. Generowanie odbywa się w postaci siatki quad w standardowych formatach 3D, dzięki czemu możliwa jest szeroka gama zastosowań. Genie jest dostępny online oraz w aplikacji na iOS.

Jak twierdzi firma, Genie to pierwszy krok na drodze do zostania "inteligentnym partnerem kreatywnym”, który będzie współpracował z uzytkownikiem w celu opracowania nowych pomysłów i koncepcji. Luma AI udostępniła w Internecie pierwsze wersje testowe kilka tygodni temu. Oprócz wprowadzenia produktu na rynek startup ogłosił także rundę finansowania serii B, gdzie udało się zebrać 70 milionów dolarów.

Dzięki pozyskanym funduszom, Luma tworzy wysoce kompetentny zespół aby skalować swoje modele sztucznej inteligencji. Na stanowisko głównego naukowca zatrudniony został np. Jiaming Song, poprzedni szef grupy Generative AI w Nvidii.

Źródło: www.lumalabs.ai

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like