Prodways wprowadził na rynek nowy proszek PA12-SF1800 do druku 3D metodą SLS, który oferuje wyjątkowe wykończenie powierzchni, trwałość i lepszą odpowiedź na wymagania związane ze zrównoważonym rozwojem. Innowacyjny materiał jest wolny od dwutlenku tytanu, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska niż inne podobne materiały. Jego wszechstronność sprawia, że jest odpowiedni dla różnych branż, takich jak motoryzacja, lotnictwo czy przemysł dóbr konsumpcyjnych.

PA12-SF1800 oferuje wysokie wykończenie powierzchni, co czyni go idealnym do tworzenia końcowych części o skomplikowanych geometriach i drobnych detalach. Materiał jest wolny od dwutlenku tytanu - rakotwórczego środka wybielającego, powszechnie stosowanego w podobnych materiałach. Brak tego związku czyni go zdaniem Prodways bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska.

PA12-SF1800 posiada także doskonałe właściwości mechaniczne i jest wysoce odporny na chemikalia, co gwarantuje, że wyprodukowane z niego końcowe części są trwałe i mogą wytrzymać surowe warunki pracy i wysokie naprężenia.

Źródło: www.prodways.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like