Fiberlogy – marka polskich filamentów do druku 3D w technologii FDM, przygotowało specjalną promocję na lato. Od 1 czerwca przez trzy miesiące będzie można zamówić filamenty ABS i EASY PLA w promocyjnej cenie 65 PLN. To świetna okazja zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów w druku 3D, tym bardziej, że regularne ceny tych filamentów to odpowiednio 99 PLN i 86 PLN.

Filamenty Fiberlogy charakteryzują się tolerancję wymiarową średnicy na poziomie +/- 0,02 mm przy maksymalnym odchyleniu owalu o 0,01 mm. Takie parametry w znacznym stopniu przekładają się na jakość procesu drukowania oraz samych wydruków, zapewniając także ich powtarzalność.

Do niedawna oferta Fiberlogy kojarzyła się z bardziej specjalistycznymi filamentami, takimi jak np. HD PLA, Fiberflex 40D czy Fiberwood. Jednak w odpowiedzi na oczekiwania klientów w ostatnim czasie na rynku pojawiły się też bardziej podstawowe materiały tej marki: EASY PLA i ABS, w przystępniejszych cenach niż produkty specjalistyczne. Co więcej, producent w ramach zachęcania klientów do wypróbowania nowych filamentów zdecydował się na promocję „PROJEKT LATO”, która będzie trwać do 31 sierpnia.

Szpule EASY PLA i ABS o wadze netto filamentu 0,85 kg można w tym czasie kupić za 65 PLN brutto – dotyczy to wszystkich dystrybutorów. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.fiberlogy.com.

Dla tych, którzy wolą lepiej poznać produkt zanim go kupią, dobrym źródłem informacji może być fanpage Fiberlogy na Facebooku. Producent, chcąc angażować społeczność druku 3D i promować nowe produkty – organizuje konkursy na najlepsze wydruki. Umożliwia to pokazanie różnych zastosowań materiałów i ich jakości. Na zwycięzców zawsze czeka szpula nowego rodzaju filamentu. Na fanpage’u Fiberlogy można już zobaczyć wydruki z produktów, które obejmuje promocja: ABS i EASY PLA.

Źródło: www.fiberlogy.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like