CD3D Sp. z o.o. – wydawca dwóch największych portali poświęconych technologiom przyrostowym w Polsce – Centrum Druku 3D oraz 3D w praktyce, nawiązało współpracę z PGE Obrót SA i dołączyło do jej nowo otwartej, internetowej platformy handlowej. W ramach współpracy, CD3D będzie oferować klientom drukarki 3D oraz materiały eksploatacyjne.

Na początek, w ofercie sklepu znajdą się drukarki 3D i filamenty Ultimaker i XYZPrinting oraz filamenty Barrus. Oferta będzie sukcesywnie poszerzana o kolejne produkty i rozwiązania – do końca bieżącego roku na platformie PGE eSklep pojawią się produkty kolejnych, czołowych producentów drukarek 3D i filamentów w Polsce i na świecie.

Jak mówi Paweł Ślusarczyk – prezes zarządu CD3D – „Uruchomienie sprzedaży drukarek 3D i filamentów to coś, co wielokrotnie rozważaliśmy na przestrzeni lat istnienia naszych portali i spółki. Z wielu różnych względów do tej pory wstrzymywaliśmy się z podjęciem takiej decyzji, jednakże możliwość współpracy z takim partnerem jak PGE Obrót SA to okazja, wobec której po prostu nie mogliśmy przejść obojętnie. Podobnie jak w przypadku większości projektów, które realizujemy, tak i tutaj podchodzimy do sprzedaży drukarek 3D i filamentów z rozwagą, nastawiając się na długofalowy, organiczny rozwój”.

PGE eSklep jest sklepem internetowym funkcjonujący w modelu marketplace. PGE nie występuje tutaj w roli sprzedawcy, ale inicjatora i operatora platformy handlowej. W PGE eSklep swoje produkty i usługi mogą oferować  partnerzy z bardzo różnych branż. „Dajemy możliwość znalezienia dobrych jakościowo produktów w dobrej cenie, pokazując także, co oferuje nasza firma. Stawiamy na synergię z innymi branżami niż energetyczna” – mówi Mariusz Bednarski Dyrektor Biura Rozwoju Produktów PGE Obrót.

Platforma handlowa PGE eSklep to projekt skierowany do bardzo szerokiego grona odbiorców. W jej ofercie znajdziemy urządzenia elektroniczne, sprzęt AGD, lecz również usługi prawne, ubezpieczeniowe czy medyczne. Podobnie jak w przypadku oferty drukarek 3D i filamentów, oferta całej platformy handlowej jest cały czas uzupełniania o nowe kategorie produktów i docelowo ma stać się jednym z najważniejszych miejsc z szeroko pojętą elektroniką użytkową w Polsce.

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like