Kilka dni temu rozpoczęła się oficjalna przedsprzedaż nowych drukarek 3D TierTime – UP mini 2. Firma Solveere – oficjalny dystrybutor tych urządzeń w Polsce, uruchomił konkurs „Wypróbuj UP mini 2„, w którym można wygrać darmowe wydruki 3D z tej drukarki 3D. Akcja konkursowa jest odpowiedzią na liczne pytania jakie firma otrzymała po publikacji informacji o przedsprzedaży nowych drukarek 3D, dotyczących możliwości oraz jakości druku 3D.

Zasady konkursu są proste: wszyscy fani drukarek 3D oraz osoby zainteresowane zakupem najnowszego modelu UP mini 2 proszeni są o odwiedzenie oficjalnego profilu dystrybutora na Facebooku. Następnie w komentarzach pod bannerem informacyjnym należy zostawiać swoje propozycje wydruków. Mogą to być linki do znanych portali z plikami STL, jak chociażby Thingiverse lub GrabCad. Spośród zaproponowanych modeli przedstawiciele firmy wybiorą najciekawsze i wydrukują je. Wyniki konkursu będą prezentowane w każdy poniedziałek oraz środę. Po zakończonej akcji firma urządzi plebiscyt na najciekawsze modele. Wydruki, które uzyskają najwięcej głosów zostaną wysłane do ich pomysłodawców za darmo.

Warunki akcji:

  • proponowane modele nie mogą być większe niż obszar roboczy drukarki 3D, czyli 120 x 120 x 120 mm
  • pliki muszą być w formacie STL
  • wydruki będą wysyłane wyłącznie na terenie RP.
Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like