Tylko 15 dni dzieli nas do rozpoczecia VIII edycji targów Dni Druku 3D, które po raz pierwszy w swojej historii odbędą się w Warszawie, na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Oprócz szeregu atrakcji szykowanych przez organizatorów, jednym z wydarzeń pierwszego dnia targów będzie bez wątpienia konferencja ABC Daty – czołowego dystrybutora rozwiązań IT w Europie, pt. „Nowe Technologie – Druk 3D„. Konferencja będzie w całości poświęcona produktom będącym w ofercie firmy – drukarkom 3D i skanerom 3D, jak również perspektywom rozwoju branży druku 3D w Polsce i na świecie.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowanych kilka nowych produktów, które jesienią trafią na rynek w dystrybucji ABC Daty. Przede wszystkim będzie to dość popularna w Europie, acz niedostępna w Polsce węgierska drukarka 3D – CraftBot, produkcji CraftUnique. Wiecej informacji na temat tego urządzenia opublikujemy już wkrótce. Zostanie ono przedstawione i omówione przez przedstawiciela ABC Daty – Radosława Jankowskiego, pełniącego obowiązki product managera w firmie.

Kolejna nowości to najnowsze, produkcyjne wersje niskobudżetowych delt autorstwa Infinum3D i Monkeyfab w postaci ODO Play i SPIRE. Urządzenia były po raz pierwszy prezentowane podczas marcowej edycji Dni Druku 3D w Kielcach – tym razem przedstawiciele producentów: Tomasz Zwolan z Infinum3D i Paweł Twardo z Monkeyfab przedstawią ich najnowsze odsłony i opowiedzą o zastosowanych w nich funkcjonalnościach.

Na konferencji pojawią się także dwa skanery 3D – jeden to opisywane już wielokrotnie na naszych łamach PIXELIO, wielofunkcyjne urządzenie wykorzystujące do skanowania 3D smartfon, a drugi to EinScan-S produkcji renomowanej firmy Shinning3D, na którego temat również poświęcimy w serwisie sporo miejsca. Urządzenia będą prezentowane przez Sebastiana Adamka z PIXELIO i Arkadiusza Markowskiego z firmy Oberon, dostarczającej produkty Shinning3D w Polsce.

Program konferencji:

 • 11:30 – przywitanie gości i rozpoczęcie konferencji – Mariusz Sawicki, ABC Data
 • 11:45 – „Trendy rynkowe w technologii druku 3D” – Paweł Ślusarczyk, CD3D
 • 12:00 – prezentacja oferty handlowej drukarek 3D i filamentów – Dominik Stasiak, 3DKreator
 • 12:30 – prezentacja oferty handlowej drukarek 3D – Tomasz Zwolan, Infinum3D
 • 13:00 – prezentacja oferty handlowej drukarek 3D – Radosław Jankowski, ABC Data
 • 13:30 – przerwa kawowa
 • 14:00 – prezentacja oferty handlowej drukarek 3D i filamentów – Paweł Kogut, 3DGence
 • 14:30 – prezentacja oferty handlowej drukarek 3D – Paweł Twardo, Monkeyfab
 • 15:00 – prezentacja oferty handlowej skanerów 3D – Sebastian Adamek, Pixelio
 • 15:30 – prezentacja oferty handlowej skanerów 3D Shinning 3D – Arkadiusz Markowski, Oberon
 • 16:00 – zakończenie konferencji.

Patronat medialny nad konferencją objęły CRN oraz Centrum Druku 3D.

VII Dni Druku 3D 48

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Dodatkowo, każdy z uczestników otrzyma voucher o wartości 200 PLN do wykorzystania na szkolenia dotyczące druku 3D organizowane przez ABC Data S.A. w roku 2016.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja za pomocą formularza na stronie www.abc360.eu.

Szczegółowych informacji na temat konferencji udzielają:

Radosław Jankowski
Project and Implementation Manager
tel: +48 605 604 769
e-mail: [email protected]
www.abcdata.eu

Mariusz Sawicki
Business Unit Manager
tel.: +48 668249833
e-mail: [email protected]
www.abcdata.eu

plakat

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News