13 stycznia 2017 r. w Łodzi, odbyła się kolejna edycja Gali Rozdania Nagród Branżowych CD3D. Mamy za sobą już publikację oficjalnych wyników plebiscytu oraz relację z przebiegu całego wydarzenia. Teraz przyszedł czas na trzecią część - czyli krótki skrót całego wydarzenia oraz zapis debaty poświęconej wysokobudżetowemu drukowi 3D.

W debacie wzięli udział przedstawiciele wysokobudżetowej branży 3D w postaci Huberta Gleby z Materialise, Piotra Mikulskiego z Bibus Menos, Macieja Patrzałka z Solveere, Jakuba Rozpędowskiego z 3D Lab oraz Eryka Wąsek z 3DTeam. Debata była prowadzona przez Pawła Ślusarczyka.

Podczas debaty poruszyliśmy takie kwestie jak obecna sytuacja na rynku druku 3D w Polsce i na świecie, konsekwencje przejęcia przez GE dwóch czołowych firm z branży druku 3D z metalu - Concept Laser i Arcam AB, nowości jakie zaprezentowano podczas targów formnext we Frankfurcie nad Menem, jak również kwestii konkurencyjności względem firm z branży niskobudżetowego druku 3D.

Zachęcamy do wysłuchania debaty, podczas której nie zabrakło żywych dyskusji z widzami.

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News