Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni to miejsce stworzone aby wspierać innowatorów oraz firmy,  pragnące efektywnie rozwijać swoje pomysły biznesowe w inspirującym, twórczym otoczeniu. Teraz  specjaliści z PPNT Gdynia poszukują osób z doświadczeniem w zakresie świadczenia usług druku 3D, którzy chcą pracować na wysokiej klasy sprzęcie i świadczyć usługi dla innowacyjnych branż.

Do 1 kwietnia br. trwa nabór zgłoszeń na stanowisko „Operatora Pracowni Druku 3D”, który zajmie się pracownią PPNT Gdynia i będzie świadczył usługi na rzecz klientów zewnętrznych oraz parkowiczów.

Wymagania

Doświadczenie w zakresie świadczenia usług druku 3D, znajomość branży, niesłabnący entuzjazm i chęć pracy w ciekawym i inspirującym środowisku Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. To równocześnie możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt, otrzymując równocześnie wsparcie promocyjne od doświadczonych pracowników.

Obowiązki

Zadaniem operatora będzie świadczenie usług projektowania i modelowania 3D, realizacja obliczeń wytrzymałościowych oraz zarządzanie pracownią.

Wyposażenie:

Pracownia o powierzchni 51m2  jest w pełni wykończona i wyposażona w niezbędne instalacje oraz w najnowocześniejszy sprzęt. m.in.: drukarkę Objet30 Prime pracującą w technologii fotopolimerowej oraz system SLS (Selective Laser Sintering) EOS Formiga P110 wraz z osprzętem firmy EOS GmbH.

W pracowni 3D znajduje się również specjalistyczny sprzęt pomiarowy – system TRITOP, który daje dokładność wyników także w wypadku dużych, trójwymiarowych elementów oraz Skaner ATOS Triple Scan, wyposażony w technologię niebieskiego światła, pozwalającą na precyzyjne pomiary, niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. W połączeniu z systemem TRITOP pozwala na wykonywanie pomiarów z dużą rozdzielczością obiektów sięgających nawet 30 metrów. Urządzenia te stanowią więc idealne rozwiązanie także dla firm zainteresowanych wykorzystaniem druku 3D w procesach przemysłowych. Ponadto w dyspozycji zarządzającego znajduje się telewizor LG 50 do wykorzystania w celach reklamowych Pracowni 3D.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej. Termin składania aplikacji upływa 1 kwietnia br.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like