3DGence INDUSTRY F340 to przemysłowa drukarka 3D, stworzona z myślą o produkcji trwałych i dokładnych wydruków 3D o zaawansowanej geometrii z szerokiej gamy materiałów – w tym z PC czy PEEK. Urządzenie pozwala na tworzenie detali, cechujących się nie tylko wysoką wytrzymałością mechaniczną, ale również odpornością na wysokie temperatury.

Urządzenie wykorzystywane jest przede wszystkim przez firmy produkcyjne m.in. do prototypowania, wydruku akcesoriów dla linii technologicznych ale także do tworzenia części maszyn, obudów, modeli koncepcyjnych czy makiet.

Od teraz firma 3DGence może poszczycić się, że jest jedynym producentem drukarek 3D w Polsce, certyfikowanym przez organizację TÜV Rheinland. Certyfikat TÜV Rheinland, który otrzymała przemysłowa drukarka 3D  3DGence INDUSTRY F340 jest potwierdzeniem jakości, a także bezpieczeństwa produktu.

Proces certyfikacji drukarki 3DGence INDUSTRY F340 obejmował zagadnienia z zakresu kontroli produkcji oraz bezpieczeństwa. Firma została poddana niezależnej kontroli – wtedy to weryfikacji poddane zostały deklaracje złożone przez producenta. Uzyskany certyfikat potwierdza powtarzalność i jakość produkcji oraz bezpieczeństwo urządzeń 3DGence. Od teraz (tj. września 2018 roku) każda wyprodukowana drukarka 3DGence INDUSTRY F340 jest oznaczona znakiem TÜV, potwierdzającym przeprowadzone badania.

Dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie sprawdzić jakość wydruków z urządzenia 3DGence INDUSTRY F340 firma daje możliwość zamówienia bezpłatnej próbki wydruku 3D pod wskazany adres – do wyboru jeden z trzech przygotowanych modeli:

  • przekładnię z PEEK-u, która drukowana jest z wykorzystaniem materiału podporowego,
  • zacisk hamulca z materiału PC-ABS
  • koło zębate z ABS-u.
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like